DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #431493  autor: Necro Lord
 24 wrz 2010, 13:50
Tak jak w temacie. Czy warto kupić ten telefon ? Czy slyszeliście o jego wadach , jakie ma zalety ? Wg. mnie jest to bardzo ciekawa propozycja na rynku. Chociaz trudno dostępna .

 #431678  autor: kamil1221
 25 wrz 2010, 10:05
Aparat nie jest jakąś nowością na rynku. Jak dobrze pamiętam był rozdawany podczas próby telewizji mobilnej przez P4.

Telefon jak telefon... standardowe funkcje jak na dzisiejsze czasy + plus TV.

 #431691  autor: Necro Lord
 25 wrz 2010, 10:57
W sumie nowoczesnoscią on nie grzeszy ale za tą cenę to telefon prezentuje sie na prawdę nieźle. A moze coś bliżej jeśli chodzi o wyświetlacz ?

Ok nie czekając na wiecej informacji kupilem ten telefon. Takze jak go dostane to coś wiecej o nim napisze. A co do wyświetlacza to moze być coś w stylu my850c

Mam telefon już niecałe 2 godziny i muszę przyznać , ze jestem zadowolony. Wyświetlacz nieco lepszy niż w my850c , i sprawia wrażenie nieco wiekszego chociaż moze to zludzenia bo Carata mialem 2 lata temu. Dwa przyciski pod wyświetlaczem są dotykowe . Klawiatura plaska , średnio wygodna. Telefon robi niezłej jakości zdjecia. Jest stosunkowo gruby i ciezki wazy ok 125g lecz wygodnie leży w dłoni. Sam telefon sprawia wrażenie dopracowanego , obudowa nie trzeszczy , dźwięk z głośnika jest ok. Podczas rozmowy wyraźnie slyszalem rozmówcę a on mnie. Jak jeszcze coś mi sie nasunie to napisze o tym :)