DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #381065  autor: Henio
 16 sty 2010, 16:34
Od lat przyzwyczaiłem się do niektórych dzwonków (troszkę też tapet, wygaszaczy). Czy wiecie jak ściągnąć z telefonu oryginalnie wgrane dzwonki? Zwłaszcza interesuje mnie to w odniesieniu do myX-6 i my411x ?

(do X6 mam kabel USB, do 411 bluetootha)

Chyba, że ktoś ma już ściągnięte dzwonki, tapety wygaszacze z tych telefonów to proszę o informację. Nie zależy mi na tej umiejętności wystarczą mi na mailu tak abym mógł wgrać je do nowego telefonu, lub znajdują się gdzieś pliki z których da się wyciągnąć te pliki.

Jeśli były różne tapety dzwonki i wygaszacze w softach od różnych operatorów to interesują mnie te od Ery. Wiem, że była tapeta z logiem Ery ale zależy mi na tych zwykłych w stylu piórek drewna zbitego wyświetlacza itp... (na przykładzie myX-6)

nie podaję modelu w temacie ponieważ takie dzwonki jak kot czy żaba powtarzały się w bardzo wielu modelach, więc nie ważne z którego będą ściągnięte.

 #381120  autor: orson_dzi
 16 sty 2010, 21:58
kie dzwonki jak kot czy żaba powtarzały się w bardzo wielu modelach
Krowę z Sagema, to i ja bym chętnie przygarnął, więc przyłączam się do prośby.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)