Strona 1 z 1

HeyahGG w Sagem my400x

Post:07 kwie 2009, 15:48
autor: Ciemyla
Witam wszystkich forumowiczów. Piszę z dziwnym problemem, który zauważyłem po zmianie sieci z Ery na Heyah. Postanowiłem, że ściągne sobie HeyahGG niestety bez powodzenia, ponieważ nie mam skonfigurowanego połączenia WAP ani GPRS. Ściągałem automatyczne konfiguracje ze strony heyah i innych... lecz nadal nie moge połączyć sie z linkiem, aby sciągnąć aplikacje.. Próbowałem recznie na wszystkie sposoby, nadal nie moge nawet sciagnąć aplikacji. Prosze o jakieś porady... może ktoś kto sie zna napisze mi reczną konfiguracje dla właśnie tego modelu telefonu... bo mi już sie pomysły wyczerpały...Prosze o niezwłoczną pomoc.

Post:07 kwie 2009, 20:17
autor: Pb
hmmm...spróbuj ustawić ręcznie zarówno WAP jak i internet. Nie pamiętam jak to się robi, ale powinna być instrukcja na stronie heyah.

Post:08 kwie 2009, 09:12
autor: Vieslav
Po ściągnięciu musisz jeszcze aktywować konfigurację w ustawieniach telefonu, czyli ustawić jako domyślną.

Post:08 kwie 2009, 15:46
autor: Ciemyla
tak.. wszystko mam aktwowane próbowalem recznie jak i automatycznie... moge wchodzić na stronki wap (allegro, google) w moim telefonie ale nie moge sciagnac aplikacji z linku od heyah a jest on na 100% dobry... Dodam, że wyskakuje mi błąd jak chce wejść w owy link do aplikacji "The requested item could not be loaded" :/ nie wiecie dlaczego?? dziwne.. nigdzie nie mgoe znaleźć odpowiedzi na ten problem...

Post:09 kwie 2009, 20:25
autor: Vieslav
Ale konfiguracja jest na WAP czy internet? Jeśli ten adres jest internetowy to nie dziwne, że nie ściągniesz. Musisz zmienić konfigurację z wap na internet.