DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #327941  autor: Ciemyla
 07 kwie 2009, 15:48
Witam wszystkich forumowiczów. Piszę z dziwnym problemem, który zauważyłem po zmianie sieci z Ery na Heyah. Postanowiłem, że ściągne sobie HeyahGG niestety bez powodzenia, ponieważ nie mam skonfigurowanego połączenia WAP ani GPRS. Ściągałem automatyczne konfiguracje ze strony heyah i innych... lecz nadal nie moge połączyć sie z linkiem, aby sciągnąć aplikacje.. Próbowałem recznie na wszystkie sposoby, nadal nie moge nawet sciagnąć aplikacji. Prosze o jakieś porady... może ktoś kto sie zna napisze mi reczną konfiguracje dla właśnie tego modelu telefonu... bo mi już sie pomysły wyczerpały...Prosze o niezwłoczną pomoc.

 #327990  autor: Pb
 07 kwie 2009, 20:17
hmmm...spróbuj ustawić ręcznie zarówno WAP jak i internet. Nie pamiętam jak to się robi, ale powinna być instrukcja na stronie heyah.

 #328065  autor: Vieslav
 08 kwie 2009, 09:12
Po ściągnięciu musisz jeszcze aktywować konfigurację w ustawieniach telefonu, czyli ustawić jako domyślną.

 #328129  autor: Ciemyla
 08 kwie 2009, 15:46
tak.. wszystko mam aktwowane próbowalem recznie jak i automatycznie... moge wchodzić na stronki wap (allegro, google) w moim telefonie ale nie moge sciagnac aplikacji z linku od heyah a jest on na 100% dobry... Dodam, że wyskakuje mi błąd jak chce wejść w owy link do aplikacji "The requested item could not be loaded" :/ nie wiecie dlaczego?? dziwne.. nigdzie nie mgoe znaleźć odpowiedzi na ten problem...

 #328396  autor: Vieslav
 09 kwie 2009, 20:25
Ale konfiguracja jest na WAP czy internet? Jeśli ten adres jest internetowy to nie dziwne, że nie ściągniesz. Musisz zmienić konfigurację z wap na internet.