DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #301458  autor: Necro Lord
 03 gru 2008, 21:16
Niedawno w gazetce reklamowej zauważyłem właśnie Sagema my521x za 180 zł.Z wyświetlaczem mniemam takim jak w moim my721x ;D aparatem 1.3mpx i musze stwierdzić , ze jak za taką cene jest to kusząca propozycja dla mniej wymagających.Jakie jest Wasze zdanie na temat tego telefonu?

http://www.allegro.pl/item494729463_now ... tooth.html

Link do aukcji :D

 #302175  autor: m4a1
 07 gru 2008, 09:44
funkcję podobne jak w my501x,511x... w sumie Zadna rewelacja. soft pewnie bardzo podobny,znòw gubiacy słowa ze słownika, pewnie muzyka bez możliwości minimalizacji i przewijania..ale jesli nie wymagamy tego to telefon za ta cenę ok ;)

szukając drogi ku Wielkiej Polsce

 #302585  autor: Necro Lord
 08 gru 2008, 22:45
Ostatnio widziałem , ze jednak wyświatlacz 65 tyś kolorów także bez fajerwerków :D

 #302667  autor: kowcio
 09 gru 2008, 14:00
Necro Lord pisze:Ostatnio widziałem , ze jednak wyświatlacz 65 tyś kolorów także bez fajerwerków :D
Przecież ten Sagem ma więcej niż 65 tys kolorów, aż 262 tys ma ;)

 #302832  autor: Legol
 10 gru 2008, 07:55
Kupiłem go dziewczynie za 179 w Euro-RTV. Do teraz nie wiem czy dobrze zrobiłem :) Jego największa zaletą jest chyba cena i wygląd- bo już na pewno nie jakośc rozmów czy też szybkośc pracy bądź też jakaś wieksza logika w menu. Podczas jazdy srodkami komunikacji miejskiej rozmówca jest słabo słyszalny, rozmowa bywa szarpana- od razu zaznaczam, że nie jest to wina sieci- inne telefony dają radę. No ale może ten egzemplarz jest felerny?

Chętnie poznam opinie innych użytkowników tego telefonu
Ostatnio zmieniony 11 gru 2008, 01:05 przez Legol, łącznie zmieniany 1 raz.

 #302965  autor: Necro Lord
 10 gru 2008, 20:32
Na GSMArena podaja ,ze 65 tyś kolorów .

[ Dodano: 2010-07-17, 19:08 ]
Mogę coś więcej powiedziec o tym telefonie. Co prawda już go sprzedałem ale dla chcącego go kupić podam kilka szczegółów... Wyświetlacz ma jednak 65 tys. kolorów ale nie powala on na kolana. Największym atutem jest bateria , która spokojnia trzymala 4 dni przy intensywnym użytkowaniu. Również klawiatura , która z początku wydawała mi sie niewygodna okazała nie na prawdę mocnym elementem Sagema. Sam w sobie telefon był wolny. Lubił sie zawieszać np. przy wychodzeniu z poziomu aparatu telefon się zawieszal i trzeba było wyjmowac baterie. Zdjecia wychodzily zadowalajace ale tylko przy dobrym oświetle. Obudowa bardzo latwo rysowala się z tylu , z tego powodu , iż jest ona gładka i plastikowa nie powlekana np. gumą czy innym materialem. Do jakosci rozmów też nie mam się czego przyczepić chociaz do ideałyu brakuje. Głośnik jest na parwdę głośny ale przy maksymalnym ustawieniu głosności harczy i nie jest już tak dobrze. Do zestawu dają , telefon , ładowarkę , baterię oraz etui ze skóry ekologicznej. Dałem za niego 130 zł i w sumie nie żaluje bo genereralnie za tą kwotę telefon oferuje całkiem sporo funkcji. A co do dzialania softu to jest to typowy Sagem i trzeba się do niego przyzwyczaić .