DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #36061  autor: kamil1221
 19 gru 2005, 17:16
Czy dziala wam SyncML?? (bo mi zabardzo nie chce dzialac)
Chodzi o to czy musze miec konfiguracje operatora bo widzialam ze na stronie orange jest do niego konfiguracja, a ja uzywam plusgsm i tam takiej konfiguracji nie ma.
Czy to jest konieczne?? Czytalem tez ze zabardzo nie chce sie to synchronizowac z outlookiem kiedy loczy sie przez Bluetooth (macie tez taki problem??)
:D :D
Prosze o pomoc :D

 #65414  autor: Przodek
 05 kwie 2006, 00:33
Witam :) Ostatnio pomogles troche mi, wiec teraz moze ja pomoge tobie.
Otoz z tym syncML to u mnie wszystko dziala dobrze, soft orange i w kompie wrzucona plytka dostarczona z telefonem. Ja lacze komputer przez kabelek USB i nie ma u mnie problemow, wszystko sie synchronizuje, a syncML mam ustawione na standard czyli ustawienia fabryczne i wszysstko dziala :P Zostaw ustawienia telefonu, bo one nic nie daja a przez komputer i tak sa ignorowane (przynajmniej u mnie tak jest) nalezy skupic sie na ustawieniu kompa ;) Niestety nie wiem jak to jest przez bloototh bo nie uzywam, wole polaczenie "trwale" przez sygnal, ktory moge dotknac -> kabel :P
Pozdrawiam :-)
Prosze sie nie znecac nad moja nieznajomoscia sagema, ale musze sie przyznac, ze jestem lama :D

 #65439  autor: kamil1221
 05 kwie 2006, 11:06
Mi sie wydaje ze dlatego Tobie dziala bo masz telefon dla polskiej sieci a ja go kupilem za granica i dlatego on nie maoze jakos zaskoczyc na parametrach wgranych przezemknie.

Dane operatora TIM kluca sie z Plusem.
Ale tez jak sprawdzalem czy plus ma dostepna taka usluge syncML to jej nie maja.

Moze kiedys jak dorwe karte z orange to przetestuje.

Bo nie tylko probowalem przez bluetooth, IrDA tez miala swoje 5 minut i nic !!