DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #255935  autor: Alumix
 12 mar 2008, 20:13
http://www.telix.pl/artykul/test-telefo ... 21483.html - w teście ujęto wiele ciekawych informacji i załączono kilka zdjęć wykonanym wbudowanym aparatem (1,3 mp) :D myślę że osobom interesującym się tym konkretnym modelem odpowie on na wiele pytań związanych z sagem owskim elegantem pozdrawiam użytkowników mojej ulubionej marki :mrgreen:

Alumix

 #255993  autor: kamil1221
 12 mar 2008, 23:07
Powiem tyle, że czytałem ten test z ciekawości i w mojej opinii jest on, co najwyżej przeciętny.
Nie czytałem jeszcze na telix.pl naprawdę dobrego testu telefonu - wszystkie są zbyt lakonicznie napisane i nie przedstawiają wielu problemów.

 #255997  autor: soul blade
 12 mar 2008, 23:20
skromny ten tel :| wydaje mi się że myX6-2 i my700x są ciekawszymi pozycjami niż to...

W jednym dniu można zyskać i wiele stracić

 #256155  autor: Alumix
 13 mar 2008, 23:21
Może i skromny ale tak naprawdę dzięki niemu wiadomo cokolwiek o tym telefonie. Niestety tak wielkie serwisy jak Telepolis czy M GSM nie zabrały (pewnie nie zabiorą) sie do testu tego telefonu pewnie z powodu małej popularności lub możliwości aparatu co jest dość częste z takimi telefonami. Faktem jest ze dużo zależy od udostępnienia telefonów do testów przez producenta...

[ Dodano: 2008-03-13, 23:29 ]
myx6-2 czy my700x moim zdaniem nalezą do zupełnie innej półki mają o wiele leprze wyświetlacze procesory i funkcje typowo biznesowe jak np siedem setka (np: EDGE) my511x podobnie jak my411x jest kierowany dla średnio wymagającego użytkownika.

Alumix

 #256156  autor: kowcio
 13 mar 2008, 23:29
Alumix pisze:Faktem jest ze dużo zależy od udostępnienia telefonów do testów przez producenta...
gdzieś chyba słyszałem że sagem nie chce za bardzo dawać telefonów do testów. ale nie dam głowy :-)
teścik całkiem całkiem. jak to mówią: "lepsze to niż wcale"
ale jakoś my411x ładniejszy jest :-) kwestia gustu.
Pozdrawiam ;-)