DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #232830  autor: Moniaaa
 12 lis 2007, 12:19
Dobry;p

Chciałabym sie dowiedzieć czy Sagem my411x ma:

1.-Dobrze rozwiązaną funkcje przypomnienia np. o spotkaniu?np.jak w SE,na kilka minut-godzin przed?Jako wieczna sklerotyczka zapominam o wszystkim i fon musi mi przypominać np. o wizycie u lekarza-bez niego to jakbym zapomniała głowy;p

2.-Dobrą głośność dzwonka. Żeby nie było że dubluje tematy-przeczytałam wszystkie na forum i wiem, że dźwięk z głośników jest bardzo czysty i dobry,ale czy wystarczająco donośny?Np. w moim Samsungu d900 który miałam pół roku temu,jeżeli telefon nie leżał mi przed nosem to usłyszenie połączenia graniczyło w cudem. Już nie mówię o wnętrzu torebki- zresztą to mój nagminny problem. :oops: Pierwszym telefonem który tak naprawdę słyszałam był dopiero K800i,,a trochę ich miałam. To jak to jest,użytkownicy tego modelu- zdarza się Wam przegapić połączenie?

3.-Czy budzik ma funkcje drzemki? :lol: Jako że jestem zwierzęciem nocnym to bez trzykrotnego budzenia raczej nie wstaje;p

Przesiadam się z SE K800I(tak wiem, będzie bolało...),ale do zdjęć mam aparat cyfrowy,a niestety wypłaty stypendium się przeciągają a biedny student musi coś jeść :mrgreen: Postanowiłam więc wsiąść najtańszy abo w Erze za 20 zeta,dwa razy więcej i właśnie owego Sagema. Tylko te 3 kwestie są dla mnie ważne,reszta jest nieistotna dla mnie w telefonach dlatego bardzo proszę zorientowanych w temacie,czy to użytkowników czy też znawców do wypowiedzienia się :-D

Z góry dziękuje i pozdrawiam :D

 #232856  autor: kamil1221
 12 lis 2007, 14:22
Kalendarz ma funkcje powiadamiania o czymś przed czasem (1 dzień przed, 6 godzin, 1 godzinę, 30 minut, 15 minut, 5 minut, oraz o czasie, który ustaliłaś).

Budzik posiada funkcje drzemki.

Sagemy mają jedne z lepszych głośników a zastosowany w my411X jest naprawdę dobry. Nie powinno być problemu z jego głośnością.

:wink:

 #233014  autor: TS96
 12 lis 2007, 22:59
`
a sory że się wtrące :P , sam zastanawiam się nad kupnem tego telefonu i mam takie pytania:
1) czy wyświetlacz się bardzo rysuje i czy widać coś na słońcu?

2) Jak z pisaniem? Miałem Nokie 3100 i tam mogłem nie patrzyć się na klawiature, potem Motorole L6 i niestety nie było tak dobrze, jak jest z my411x?
_

Traktowany przez watt 1200, przygniatany problemami ciągle na podeście

 #233018  autor: kamil1221
 12 lis 2007, 23:05
Każdy wyświetlacz rysuje się tylko w różnym stopniu.
O ile nie będziesz nim tarł o asfalt i nosił z kluczami wszystko powinno być ok.

Tu na pewno będzie lepiej niż w motce gdyż w Sagemie da się odczuć wyczuwalny skok klawiszy oraz same klawisze są dość duże.

 #233020  autor: Moniaaa
 12 lis 2007, 23:07
Dziękuję bardzo za odpowiedź,właśnie o takie informacje mi chodziło,stawiam piwko;p A tak na marginesie:byłam dzisiaj w salonie Ery i bardzo miły konsultant wychwalał model pod niebiosa,powiedział że jest drugi spośród ich wszystkich modeli pod względem niezawodności. I dodał ze Sagem jest liderem jeżeli chodzi o głośniki i słuchawki i nawet porche zamawia u nich sprzęt do swojego auta;p To by tłumaczyło cenę owych słuchawek na allegro;p Na pewno Pan trochę koloryzował nie mniej ziarno prawdy w tym jest;p

Pozdrawiam