DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #26047  autor: marcinse
 19 paź 2005, 14:47
mam dwa pytania:
1. o co chodzi z tym sprawdzaniem kluczy które można aktywować i deaktywować w ustawieniach?
zauważyłem, że przy połączeniu bluetooth z SE trzeba wpisać jakiś klucz... a np. z Siemensem (s55) już nietrzeba...
Mam Sagema myX 6-2 :)

 #26365  autor: kamil1221
 21 paź 2005, 00:04
Wydaje mi sie ze dlatego ze klucz stanowi zabezpieczenie przed nieautoryzowanym wejsciem do telefonu inaczej mowiac trzeba zezwolic na wstep do telefonu Mysle ze to dobrze ze jest takie cos b wtedy masz pewnosc ze nikt nie wysle ci np jakiegos wirusa przez bt TAK MI SIE WYDAJE !!! :D

 #26378  autor: marcinse
 21 paź 2005, 12:03
No mozliwe, ze tak jest, ale w takim razie to o jaki tu klucz chodzi? o kod PIN? Ktoś moze wie coś dokładniej o tym...?

 #26382  autor: Irek
 21 paź 2005, 12:13
Prawda istanieje coś takiego jak klucze. Ale tu trzeba już ingerować w soft, no i trzeba się na tym troszkę znać. Jest tak, że poprzez zmiane parametrów liczbowych w poszczególnych polach idzie blokować i odblokowywać różne funkcje telefonu. Ale w takie coś powinna się bawić tylko doświadczona osoba bo skutki takiego grzebania w telefonie mogą być różne!

"And one more thing..."