DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #23212  autor: Shila
 07 paź 2005, 18:04
Witam!

Mam problem nastepujacej tresci:
Posiadam kabel pod COM do mojego Sagema x5-2 i tak jak pisalam w innym poscie, jednego dnia mi wykrywal telefon (MPAS) natomiast wczoraj i przedwczoraj.. NIC. Przyszla do mnie wczoraj kolezanka, z takim samym telefonem i jak podlanczalam jej to od razu wykrywal! Podlaczylam moj.. i znow nic.

Cos jest nie tak z telefonem? Moze wiecie co? Moze oddac go do serwisu?

Help!

Uzywalam tez Wellphona, bo mam oryginalnego z plytki, ale tez nie wykrywa..

Telepolis.pl

 #23213  autor: Frasio
 07 paź 2005, 18:07
A restartowałaś kompa?

Obrazek

 #23334  autor: Shila
 07 paź 2005, 21:53
Tak.

Ale ni o to chodzi..
mojej kolezance dzialalo wszystko choc nie restartowala, a ja wszystko robilam i nic nie dzialalo, wiec chyba cos nie tak z telefonem? Choc w 1 dniu wykrywal kabel.. :/

Telepolis.pl

 #23410  autor: kamil1221
 08 paź 2005, 12:39
a moze po prostu kop sobie podczerwien ?? to lepsz opcja bynajmniej tak mi sie wydaje :roll: :D

 #23430  autor: Shila
 08 paź 2005, 14:45
Nie ma takiej opcji u mnie zeby kupic podczerwien, bo to dla mnie zbedne. I tak kabel dostalam od kumpla, zeby sprawdzic czy dziala. Mnie nie rajcuje jakos wgrywanie tapet codziennie itp :P
Wiec irda mi nie potrzebna. Fakt ze czasem przydalo by sie jakies zdjątko wklepac do kompa, ale to robie sposobem: MMS ;)

Tylko wlasnie nie wiem co z komorka ze jej nie znajduje :(

Kolezanka dzisiaj u mne byla i jej znajduje, wiec nie wiem co sie dzieje..

Telepolis.pl