DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #198303  autor: somehow
 02 lip 2007, 15:41
Witam. Mam pytanie, podobno sam w domu z tego modelu nie moge sciagnac simlocka ale da sie w komisie. Niestety telefon mam na umowe na 36 miesiecy, a pisze w regulaminie ze w tym czasie jesli simlock zostanie sciagniety to kara 600zł.
Oni potrafia wykryc zdalnie czy cos takiego ze z telefonu zostala sciagnieta blokada czy jak? Bo zalezy mi na pozbyciu sie tego ale jak mialbym za to zaplacic im 600zl to ja dziekuje...

 #198306  autor: DD7
 02 lip 2007, 15:54
Jest na gwarancji czy nie?

 #198307  autor: somehow
 02 lip 2007, 15:56
chyba tak... wzialem go na 3 lata w mixie i narazie mija 2 rok. gwarancja obejmuje chyba czas na cala umowe?

 #198309  autor: DD7
 02 lip 2007, 16:07
Niekoniecznie musi obejmować całą umowę.

Poszukaj tych papierków

 #198421  autor: kamil1221
 02 lip 2007, 21:08
Sagem myX5-2 ma tylko roczną gwarancje - oni nie mogą ci dać kary za to że ściągniesz simlocka. Jeżeli chciałbyś u NICH w plusie ściągnąć z zachowanie gwarancjo to rzeczywiście koszt takiej operacji wacha się w granicach 600 zł.
Karę możesz dostać za zerwanie umowy przed terminem zakończenia umowy, w tym przypadku nie uregulowania 36 doładowań. Ta wartość zmienienia się z zależności ile już doładowań spłaciłeś Plusowi.
Regulaminu Użytkownik MIXPLUS zobowiązany będzie do zapłaty na rzecz Polkomtel kary umownej w wysokości 600 zł, przy czym niewykorzystana wartość konta nie będzie zaliczona na poczet kary umownej. Kara umowna zostanie naliczona Użytkownikowi MIXPLUS po wygaśnięciu okresu ważności konta. Wysokość kary umownej będzie pomniejszana w zależności od liczby zasileń konta kwotą minimalną dokonanych od dnia zawarcia Umowy do dnia wygaśnięcia okresu ważności konta. Użytkownik MIXPLUS będzie zobowiązany do zapłaty:
a) 100 % kary umownej jeżeli wygaśnięcie okresu ważności konta nastąpiło przed dokonaniem 12 zasileń konta kwotą minimalną,
b) 80% kary umownej jeżeli wygaśnięcie okresu ważności konta nastąpiło pomiędzy 13 a 18 zasileniem konta kwotą minimalną,
c) 60 % kary umownej jeżeli wygaśnięcie okresu ważności konta nastąpiło pomiędzy 19 a 21 zasileniem konta kwotą minimalną,
d) 40 % kary umownej jeżeli wygaśnięcie okresu ważności konta nastąpiło pomiędzy 22 a 24, 30, 36 lub 42 zasileniem konta kwotą minimalną.