DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #152121  autor: Irek
 10 lut 2007, 22:57
huberto91 pisze:Ja w ogóle nie mogę tym konwertować, no może dlatego że to demo. Może jest gdzieś pełna wersja?..
Jak kupisz będziesz miał pełną wersje.

"And one more thing..."

 #154660  autor: grc_666
 18 lut 2007, 22:43
Siema wam, jak wrzucam na sagema film 3gp z kompa przez kabel to mi go za cholerę nie chce odczytać,zauważyłem że, jak mój kolega przesyłał mi z swojej komy film 3gp(przez bloototha) to mój fon musiał go najpierw zkonwertować to dłuuuuugo trwało, ale poszedł.więdz doraćcie co mam zrobić,chyba nie musze specjalnie kupywać blootutcha? :oops:

 #154851  autor: kamil1221
 19 lut 2007, 13:56
Musisz zastosować odpowiednią kompresję 3gp na kompie a potem na telefon (kartę wgrać).
Innej opcji nie ma bo to są ograniczenia softowe... zobacz na www.planetsagem.com w dziele aktualizacji są nowe do my501X... może będzie i do twojego... więcej o aktualizacjach przeczytasz w przyklejonym temacie w dziale sagema.

 #155001  autor: grc_666
 19 lut 2007, 20:47
Weszłem na tą stronę co podałeś ,aktualizacji nie ściągłem bo mojego numeru softu nie było na liście.Przekonwertowałem film na kompie i wrzuciłem na karte mini SD,i dalej nic, wyskakuje mi ''Odmowa''.nie wiem co mam zrobić,filmy na bank dobrze konwertuje,sugeruje się tym co pisali inni wcześniej,może coś źle robie???? Pomocy!!!!