DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #147471  autor: Mateo
 30 sty 2007, 07:44
Mam Sagem my400x skonfigurowany eraWAP GPRS TT i sciagnalem gg ale nie dzialala a kolega poprzestawial mi ustawienia>>zabezpieczenia. :? mam taka prosbe lesli ktos ma ten model telefonu i dziala mu gg to niech mi przepisze to co ma w ustawieniach >> zabezpieczenia (tam sa takie ze zezwalasz- nigdy, na uzycie lub na uruchomienie i to mi przestawil) a i jeszcze w ustawieniach ogolnych >> polaczenia co tam macie i jakie parametry podane
blagam, was podajcie napiszcie mi to!! :| :|
:arrow: z gory dzieki
:arrow: pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 26 gru 2007, 21:14 przez Mateo, łącznie zmieniany 1 raz.

...:::I AM WHAT I AM:::...

 #147499  autor: stodola
 30 sty 2007, 09:58
dwa tematy niżej :smt011 :smt011 http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=12543

Niestety ani mi ani ziomkowi nie udało się odpalić eraGG. Trzeba będzie przejść się do Ery ..
Ostatnio zmieniony 30 sty 2007, 14:20 przez stodola, łącznie zmieniany 1 raz.

Obrazek
Obrazek
Sprzedam Sagema my400x. Chętnych proszę o kontakt na PW / GG ;)

 #147551  autor: Mateo
 30 sty 2007, 13:02
ale najbardziej potrzebne mi jest jak masz eragg to w OPCJE>> USTAWIENIA>> ZABEZPIECZENIA ("Niecvertyfikowany" potwierdz) i tam sa miedzy innymi:
:arrow: dostep do sieci
:arrow: polaczenie lokalne
:arrow: odbieranie wiadomosci itp
i tam masz takie opcje jak:
:arrow: na uzycie
:arrow: na uruchomienie
:arrow: nigdy
i czy mozecie z nich napisaj jak pokolei macie ustawione, jezeli nic nie przestawialiscie :?: :!:

[ Dodano: 2007-01-31, 08:10 ]
juz wiem jak ustawic zeby dzialalo :D po sciagnieciu era gg podswietlamy go i wybieramy
OPCJE>> USTAWIENIA OGOLNE>> POLACZENIA>> Dodaj profil >> ja nazwalem Era GG ale mozna tez EraInternet, pozniej
:arrow: Pol. preferowane: GPRS
:arrow: Parametry GSM: nie zmieniac
:arrow: Parametry GPRS:
-APN: erainternet (dla abonentowych) erainternett (dla tak tak i fun)
-Proxy: >>UZYTY>> NIE
-Urzytkownik: erainternet
-haslo: erainternet
wszystko potwierdzamy i ptofil bedzie aktywny pozniej wchodzimy w USTAWIENIA>> POLACZENIE i strzalka gora lub dol wybieramy profil EraGG lub Era Internet( zalezy jak kto nazwal) pozniej to tylko wlaczyc komunikator:)

...:::I AM WHAT I AM:::...