DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #133524  autor: Karlo
 17 gru 2006, 11:00
Mam pewien problem, otóż już na początku kiedy kupiłem telefon miałem wgrane dema gier od ery, są tam chyba 3 gry firmy gameloft z czego najbardziej interesował mnie prince of persia 3. Ale miałem z nim problemy: nie było widać wszystkich napisów w menu, myślałem, że to wina tego, że to demo. Dodam jeszcze, że pozostałę dwa dema mi działały poprawnie. Niedawno ściągnąłem sobie pełną wersje Princa3 ze strony Ery i jest jeszcze gorzej nie widać żadnych napisów i musze na wyczucie włączać gre, a gdy w czasie gry chcę wejść do menu - zastopować, to też żadne litery mi się nie pojawiają. A na koniec gdy przejde 1 etap to drugi się nie chce załadować?? Pomóżcie

 #133572  autor: kamil1221
 17 gru 2006, 13:02
Odpowiedź jest prosta - twój telefon ma wyświetlacz o rozdzielczości 160 na 128 pixeli.
Gra zapewne jest ponad te rozmiary i dlatego nie widzisz tekstu.
Musisz poszukać takich gier, co będą na twoją rozdzielczość.
Szukaj gier pod Sagemy myX5-2, myX5-2v, myX6, myX7, my400X.
Najlepiej jak zaopatrzysz się w kartę pamięci i kabel miniUSB i będziesz wgrywał gry bezpośrednio na kartę pamięci wybierając w połączeniach z komputerem przez USB opcje MASS.