DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #132645  autor: rudzien
 13 gru 2006, 22:34


Witam wszystkich jak juz wiadomo zbliza sie chwila na ktora zapalency myW-8 czekali od kilku miesiecy czyli zdjecie simlocka ...

Ale na tym poscie chcialbym poruszyc inny problem a mianowice jak odpalic gry na tym sagemie jak wiadomo mozna je przesylac przez irde i bluetooth i normalnie zapisywac w telefonie tyle tylko ze gdzie one są ??

I kolejna zagadka od producenta...
Mam karte micro SD i wgralem na nia kupe gier i brak reakcji ze strony telefonu tzn wszystkie inne foldery z fimami tapetami muzyka widzi nie widzi wogole nowych gier poprostu mowiac lopatologicznie jak sie wejdzie w multimedia -> games to nie widac karty sd a wszedzie indziej jak juzwspomnialem jest widoczna i ZONK

To nie koniec imprezy bo mam oba pliki jak podpowiedzial kolega na forum "jak zdjac simlocka z tego sagema" ze trzeba miec oba pliki jad i jar ja mam i co z tego nic ....
Jak gier nie bylo tak nie ma jedyne wyjscie to zrzuca przez net ale to jest platne

i jeszcze jedno pytanko na koniec jak wydobyc ger bublle trublle w z tego sagem bo chce ja przekopiowac do k700 ?? no to milych lamiglowek z tym sagemem pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
Ostatnio zmieniony 26 gru 2007, 21:31 przez rudzien, łącznie zmieniany 1 raz.

 #132751  autor: kamil1221
 14 gru 2006, 10:33
Bo gry musisz dać na wolna przestrzeń kary a nie do folderu gdzie prawdopodobnie instaluje się javę...
Ostatnio zmieniony 26 gru 2007, 21:32 przez kamil1221, łącznie zmieniany 1 raz.

 #132776  autor: rudzien
 14 gru 2006, 12:54
No wlasnie chodzi o to ze mam dwa pliki jad i jar to po pierwsze i probowalem juz roznych kombinacji lacznie ze zmiana folderu games na Games Game itd na samej karcie tez gry wrzucilem sek w tym ze jak wchodze w multimedia -> games lub od razu w games to widzi tylko bubll trublle i nic poza tym nie widzi karty ale jak wejde w zdjecia tapety, nusic to wszytko idzie bez problemu

 #132858  autor: kamil1221
 14 gru 2006, 19:18
Możliwe, że na soft zostało nałożone jakieś ograniczenie od operatora i lipa.
Ostatnio zmieniony 26 gru 2007, 21:33 przez kamil1221, łącznie zmieniany 1 raz.

 #132883  autor: pakerps
 14 gru 2006, 23:19
Więć Powtarzam jeszcze raz... GRY MUSZĄ MIEĆ DWA PLIKI ! JAD I JAR. PRZY CZYM NAJWAŻNIEJSZA STRAWA! ----> WGRYWAJĄĆ NAJPIERW TRZEBA MNIEJSZY PLIK Z TYCH DWÓCH POTEM WIĘKSZY(ew najpierw większy potem mniejszy, kopiuje przez irde...) ! U MNIE DZIAŁA !