DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #128513  autor: oprych
 29 lis 2006, 15:56
Mam pytanie. Czy Sagem my400x obsługuje dzwonki real w mp3 lub wav?, czytając na forum jak i na inspiracji już sam nie wiem :| w salonie też nie potrafią mi sensownie odpowiedzieć...

..Serj, i tak pokrzyżowaliśmy ci plany...

 #128550  autor: gomez1982
 29 lis 2006, 16:54
Oprych odtwarza tylko amr'y no i midi.

 #128572  autor: kamil1221
 29 lis 2006, 17:18
gomez1982 pisze:Oprych odtwarza tylko amr'y no i midi.
Ja uznaje zasadę, jeżeli czegoś nie wiem - to się o tym nie wypowiadam.
Sagem my400X odtwarza WAVy, midi i amry na 100%.
Co do formatu mp3 - nie odtwarza dopiero model my401X to potrafi.

 #128639  autor: oprych
 29 lis 2006, 20:23
No właśnie podobniez w instrukcji pisze, że zależy to od ...sieci :?: (tak, wiem, że to głupie, ale wyczytałem to na jednym z for, a ten szczegół jest poprostu dla mnie bardzo ważny).
Rozumiem, że ten sagem z orange menu też odtwarza wav'y?

Po za tym jaka jest wasza opinia na temat tego telefonu? Ale nie chodzi mi o opinię na podstawie parametrów, tylko jak to wszsytko działa w rzeczywistośći:

1. Czy się zawiesza lub "zamula" jak ma to miejsce często w siemensach?
2. Czy to prawda, że jego wyświetlacz jak i on sam jest bardz delikatny i poddatny na uszkodzenia?
3. czy pisanie smsów jest w nim wygodne?

..Serj, i tak pokrzyżowaliśmy ci plany...

 #128651  autor: kamil1221
 29 lis 2006, 20:41
W orange jest dostępny my401X, a z tego, co wiem WAVy na 100% odtwarza i MP3 w zależności, jakie orange menu jest (chodzi o wersje).

O resztę pytaj Stodoły...
Mi ogólnie telefon się podoba.

 #128675  autor: oprych
 29 lis 2006, 21:17
kamil1221 pisze:W orange jest dostępny my401X
Faktycznie, mój błąd. Dzięki za pomoc.

..Serj, i tak pokrzyżowaliśmy ci plany...

^^

 #128758  autor: stodola
 29 lis 2006, 23:21
hehe :D A z tego co ja się dowiedziałem to Sagem my401x bez soft'u Orange mp3-ek nie odtwarza ... Odtwarza tylko ten z Orange .. (to jest chyba tylko jedna cecha soft'a orange ;) )

Co do pytań:
1. Czy się zawiesza lub "zamula" jak ma to miejsce często w siemensach?
Chodzi bardzo dobrze. Jeszcze nigdy mi się nie zaciął (mam go od kwietnia). Dopiero jak przerobiłem mu lekko softa w TelMemPlus to zaczął się zacinać a nawet resetować! Po powrocie do standardowych ustawień chodzi jak nowy ;)
2. Czy to prawda, że jego wyświetlacz jak i on sam jest bardz delikatny i poddatny na uszkodzenia?
Niestety ale tak. Z racji tego, że telefon jest bardzo cienki (chodzi mi o grubość oczywiście :-D ) wyświetlacz jest blisko przedniej obudowy i po naciśnięciu jej widać efekt taki jak można dostrzec w kalkulatorze :| Jak się uważa to nic nie powinno się stać ;)
3. czy pisanie smsów jest w nim wygodne?
Tak. Klawisze są bardzo wygodne - nie są ani za małe ani za duże :) Jedyne co mnie denerwuje to to, że jak napiszę kropkę to nie przestawia się potem automatycznie na dużą literę :P Ale to chyba jest w każdym Sagemie ;)

Poza tym:
Telefon bardzo łatwy w obsłudze. Irda działa w 100% - 0 problemów. Aparat jak na VGA jest bardzo dobry. Filmiki niestety tylko po 30 sekund .. (i tak tego nie używam więc mi to nie przeszkadza :) ) no i nie wiem jak tobie będzie pasować ilość wolnej pamięci - 3,2 MB według niektórych to bardzo mało. Mi to nie przeszkadza :) Bateria mi trzyma 4-5 dni. To chyba na tyle. Jak chcesz coś jeszcze więcej no pisz :P
Pozdrawiam :smt006

Obrazek
Obrazek
Sprzedam Sagema my400x. Chętnych proszę o kontakt na PW / GG ;)

 #128935  autor: oprych
 30 lis 2006, 17:25
Ok, masz punkt pomógł. Mam nadzieję, że ta opinia nie jest stronnicza :) bo akurat jest to dla mnie ważne.

..Serj, i tak pokrzyżowaliśmy ci plany...

 #129382  autor: zdun23
 02 gru 2006, 12:48
kto odkryje jak wgrac MP3 do MY400X w erze tak zeby dzialala to niech mi wysle sposob na e-mail [email protected]. W NAGRODE MOGE DAC ZAPROSZENIE NA GMAIL!

nokia 3410->Sagem MY400X
Znasz jakies triki na sagema to wyslij pw.
A jeszcze wejdz na to bo boskie jest http://s1.metaldamage.pl/c.php?uid=164883

 #129610  autor: stodola
 02 gru 2006, 22:36
No nie idzie !!! Na my400x nigdy nie szło, nie idzie nie nie pójdzie wgrać mp3-ek! Jedynie można w my401x ale z softem Orange.. :wink:

Obrazek
Obrazek
Sprzedam Sagema my400x. Chętnych proszę o kontakt na PW / GG ;)