DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #127471  autor: kurausches
 26 lis 2006, 17:43
Mam Sagem my301X ---

3 problemy - proszę o pomoc.


1. W jaki sposób przywrócić ustawienia fabryczne? Nie potrafię znaleźć informacji w instrukcji.

Chodzi o dziwną pracę funkcji T9: zamiast uzupełnień konkretnych słów (i jedynie tych) pojawiają się całe serie słów już uzupełnionych, co jest raczej mało pomocne. Chciałbym wszystkie te uzupełnienia usunąć.

2. Pobrałem sobie program do przeglądania poczty Gmail ( www.gmail.com/app ) Wygląda
na to, że program w Polsce nie działa. Chciałbym go wykasować. Jak to zrobić?

3. I ostatni problemik. Kiedy po włączeniu funkcji pisania SMS-a naciskam na prawy dolny przycisk #, pojawiają mi sie literki w stylu zachodnim, nie polskie. Jak to zmienić?

Z góry dziękuję,

K.
Ostatnio zmieniony 26 lis 2006, 23:01 przez kurausches, łącznie zmieniany 1 raz.

 #127495  autor: kamil1221
 26 lis 2006, 18:36
Nie da się ot tak przywrócić ustawień...
Istnieje opcja dopiero po uaktywnieniu w programie modyfikującym softa, ale to ingerencja, więc możesz stracić gwarancję - a nie zawsze ta modyfikacja działa.

Co do usunięcia... wchodzisz tam gdzie masz tą aplikacje zapisaną > wybierasz obiekt > opcje > usuń (delete).

Na klawiszu # podczas pisania smsów są ukryte znaki specjalne typu $%&* itp...

Jeśli chodzi o T9 - jeżeli będziesz przewijał słówka klawiszem w dół to będzie uzupełniał cale słowo, a jeśli w górę będzie odbywało się to normalnie.

 #127576  autor: kurausches
 26 lis 2006, 20:41
Dzięki,

ale nadal jestem bezradny. Bo:

a) nie wiem, gdzie ta aplikacja mogla się zapisać, w trakcie instalacji żaden adres nie zostal podany. Czy jest standardowe miejsce? Jak się do niego dostać przez Menu?

b) klawisz # - jAsna sprawa, ale u mnie są zamiast polskich literek ęąśćżźłóń literki greckie czy norweskie. I to chcialbym zmienić --- jeśli to możliwe.

c) z T9 --- spróbuję.


Pozdrawiam,

K.

 #127579  autor: kamil1221
 26 lis 2006, 20:50
Ale korzystasz z t9 i masz włączony polski słownik... ?
opcje > sposób wprowadzania > T9 opcje >język > polski.

Aplikacje java zapisują się w grach, lub w aplikacjach - zależy gdzie zapisałeś...

Jeżeli nadal będzie sprawiał ci problemy to oddaj od serwisu i poproś o wgranie nowego softa.