DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #1000830  autor: waskimi
 27 cze 2018, 06:57
witam chciał bym zainstalowac gre na smartfonie ale gry sie tylko instaluja na pamiec wewnetrxna która jest za mała bez mozliwosci wyboru gdzie ma sie zainstalowac czy istnieje jakis program który zaistaluje gre bezposrednio na sd? Czy jest wymagany root?

telefon
Lg wine smart H410 Android 5.1.1 (nie jestem pewien ale moze byc to lolipop)
 #1000835  autor: Niezgodna7
 27 cze 2018, 07:30
Raczej nic nie poradzisz i ten root ...
Ewentualnie wykasuj cos, zainstaluj ja, moze wtedy da sie jej czesc przeniesc na karte mSD.
(czasem sie pojawi taka mozliwosc, moze masz dzis szczescie?)

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #1000836  autor: t r o i p
 27 cze 2018, 07:32
Bez roota tego nie obejdziesz, dopiero od wersji 6 android ma możliwość instalacji aplikacji na karcie pamięci, po zrobieniu wspólnej pamięci z kartą Micro SD, niestety niektórzy producenci blokują tą funkcję androida. :cry:

Dictum sapienti sat est.
 #1000841  autor: Niezgodna7
 27 cze 2018, 08:11
troip
A dlaczego niektore appki po zainstalowaniu daja sie przeniesc na karte, a inne ni w zab, nie maja opcji? Dziwne...

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #1001053  autor: t r o i p
 28 cze 2018, 08:59
Też to zauważyłem, niestety nie wiem czemu tak jest, od androida wersji 6 tych apek które można przenieść na kartę pamięci jest jak na lekarstwo. Więc trzeba szukać dwóch rodzajów telefonów, albo z dużą ilością pamięć wewnętrznej, albo tych w których producent nie blokuje zrobienia wspólnej pamięci z kartą Micro SD. Mam tekiego Alcatela, niby tylko 16 GB pamięci wewnętrznej, a po zrobieniu wspólnej pamięci z kartą Micro SD 58 GB. I to rozumiem.

Dictum sapienti sat est.