DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #991430  autor: PiotrW
 02 maja 2018, 10:02
Cześć,

zastanawiałem się mocno nad decyzją co do wyboru nowego telefonu patrząc przez pryzmat swoich wymagań i padło na LG G6.

Nurtuje mnie jedno pytanie i nie znalazłem tego w recenzjach.

Czy za pomocą czytnika linii papilarnych można odebrać połączenie jak np w P9?

Niby jest opcja: gesty: odbieranie połączenia przychodzącego przez podniesienie telefonu i przyłożenie do ucha; wyciszanie połączenia przez odwrócenie telefonu - ale nie wiem jak to w praktyce się spisuje.

Edit: Jeszcze jedno.
Widzę w parametrach telefonu że wyświetlacz to Gorilla Glass 5 - ale czy to czasem nie tyczy się tyłu? A przód to jest Gorilla Glass 3 generacji?
 #991467  autor: Morvius
 02 maja 2018, 12:46
PiotrW pisze:Edit: Jeszcze jedno.
Widzę w parametrach telefonu że wyświetlacz to Gorilla Glass 5 - ale czy to czasem nie tyczy się tyłu? A przód to jest Gorilla Glass 3 generacji?
Dokładniej to Gorilla Glass 3 z przodu, Gorilla Glass 4 na aparacie i Gorilla Glass 5 na plecach. A w sprawie pierwszego pytania zaczerpnę z wiedzy autora naszego testu.

Klasyczny obserwator wątku.
 #992199  autor: Morvius
 07 maja 2018, 10:07
PiotrW nie mam jeszcze odpowiedzi w sprawie funkcji czytnika linii. Może w między czasie ktoś, kto zna odpowiedź spróbuje Ci pomóc?

Klasyczny obserwator wątku.
 #1001050  autor: t r o i p
 28 cze 2018, 08:47
Dla zainteresowanych, w LG G6 czytnikiem Lini papilarnych nie da się odbierać połączeń, przynajmniej u mnie, to nie działa.

Dictum sapienti sat est.
 #1002069  autor: PiotrW
 04 lip 2018, 10:09
Musisz wejść w ustawienia telefonu i ustawić co możesz robić czytnikiem linii papilarnych - zweryfikuj.

Tak jest w innych modelach z czytnikiem linii papilarnych więc podejrzewam, że w LG G6 również tak jest. Trzeba sprawdzić to. Na Huawei tak jest np.