DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #960176  autor: Darest6
 08 lis 2017, 20:22
Witam, mam telefon LG G5, od niedawna występuje problem podczas ładowania. Ładuje tylko w trybie zwykłym ( bez fast charge ) oraz wyskakuje mi " opcje USB " chociaż zawsze wyskakiwało to tylko, gdy podłączałem telefon do laptopa, w wyskakujących opcjach zaznaczone jest " zasilanie telefonu " jeżeli kliknę cokolwiek innego okno zamyka się, a gdy go otworze dalej jest " zasilanie telefonu ". Po podłączeniu telefonu do laptopa, telefon nie jest widziany ( nie da się przesłać plików). Jestem przekonany, że jest to spowodowane tymi " opcjami USB " wcześniej ( gdy działało mi fast chargé ) nie wyskakiwało takie okno, czasami gdy wyskoczy ono, a ja nacisnę jedną z opcji telefon w ogóle się nie ładuje, lecz jeśli dam mu " uruchom ponowi" wtedy już zaczyna ładować. Ładowarka jak i bateria jest oryginala - wcześniej nie występował taki problem telefon ładował normalnie oraz w trybie fast chargé. Proszę o pomoc !