DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #955956  autor: westolia
 14 paź 2017, 16:33
Od pewnego czasu dzwoni do mnie bardzo nachalnie jakiś facet. Sytuacja trwa od miesiąca. Mam chorą matkę, więc muszę być pod telefonem, w razie, gdyby jej stan się pogorszył, więc nie mogę ciągle mieć wyłączonego telefonu.
Byłam u operatora, ale odmówił mi zablokowania numeru telefonu tego faceta, zbywając mnie prawem telekomunikacyjnym. Dlatego przychodzę do was z pytaniem, jak mogę zrobić to sama na LG GB220?
 #955988  autor: Remington
 14 paź 2017, 21:30
Obawiam się, że ten model nie ma opcji blokowania numerów. Poszukaj czegoś bardziej zaawansowanego, z obsługą black listy lub ochrony przed nękaniem.

A prawnie, zainteresuj się czym jest "uporczywe nękanie" i jak próbować się przed nim bronić.
 #956202  autor: westolia
 16 paź 2017, 13:36
Wiem, że na pewno się da, bo zablokowałam kiedyś numer, który próbował mi wcisnąć garnki za ponad tysiąc zł, ale to było jakieś trzy lata temu, więc nie pamiętam, jak wejść w tę opcję ponownie :/