DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #916870  autor: Kasia270689
 20 mar 2017, 11:04
Witam. :D Mam problem z LG G4. Wczoraj zawiesił mi się w takim stopniu, że musiałam wyjąć baterię. Od tamtej pory nie mogę go włączyć (2x mi się udało na 2 minuty). Nie wiem czy to wina oprogramowania czy bateria już odmówiła posłuszeństwa. Wzięłam pod uwagę baterie, bo jak podłączę pod ładowarkę i nacisnę przycisk zasilania to wyświetla mi się albo 20% baterii, albo 40%, a właśnie najdziwniejsze jest to, że nie ładuje, tylko wyświetli się stan baterii i za chwile ginie.

Miałam wcześniej problem z ładowaniem (przy użytkowaniu telefonu podczas ładowania % baterii spadał), ale po zmianie przewodu i ładowarki wszystko wróciło do normy. Więc teraz podejrzewam, że to nie była wina ładowarki tylko właśnie baterii.
 #916877  autor: Andrzej311
 20 mar 2017, 11:57
Jest to problem z urządzeniem tzw. bootloop w tym modelu. Nie da sie go uruchomić. Telefon sie zapętla i tak w kółko. Pytanie czy miałaś już bootloopa? Jeśli nie to właśnie Cie dopadł. Ten telefon ma taką wade fabryczną. Jedyne wyjście oddać na gwarancje. Wymienią płyte główną.
 #916906  autor: Kasia270689
 20 mar 2017, 13:57
Nie,nie miałam bootloop'a jeszcze w tym telefonie. Słyszałam już o tej wadzie fabrycznej, ale nawet nie przyszło mi to do głowy. Myślisz, że to na pewno to? Przy bootloop'ie czasami by się włączał? Włączy się na parę minut i zaraz znów się zawiesza i wyłącza.
 #916911  autor: Andrzej311
 20 mar 2017, 14:15
Kasia270689 pisze:Nie,nie miałam bootloop'a jeszcze w tym telefonie. Słyszałam już o tej wadzie fabrycznej, ale nawet nie przyszło mi to do głowy. Myślisz, że to na pewno to? Przy bootloop'ie czasami by się włączał? Włączy się na parę minut i zaraz znów się zawiesza i wyłącza.
Przy bootloopie telefon cały czas sie uruchamia czyli zapętla. Włącza sie i wyłącza i tak w kółko.
Jeśli by to była bateria to po podłączeniu ładowarki działał by. W momencie gdybyś odłączyła ładowarke telefon wtedy by się wyłączył. Takie jest moje zdanie i podejrzewam tu nic innego jak bootloop. Ile masz ten telefon? Nowy, z drugiej ręki? Właśnie G4 ma taką wade fabryczną. Sam producent sie do tego przyznał i wymienia szybko płyte główne. Tylko musisz mieć gwarancje.
 #916936  autor: Kasia270689
 20 mar 2017, 16:53
Dokładnie 17.03 minął rok odkąd został wzięty w sieci Plus. Ja go mam jakieś 2 miesiące może, wcześniej miał go mąż. Dzięki za odpowiedz ;)

Acha, i jeszcze jedno. Miałam dosyć sporo zdjęć na nim, myślisz że stracę to? A jeśli tak to czy będzie możliwość odzyskania danych?
 #916939  autor: Niezgodna7
 20 mar 2017, 17:12
Wyjąć baterię i zmierzyć napięcie — mąż pewnie ma jak.
Podmienić gdzieś na chwilkę, sprawdź czy ruszy.
Wymiana płyty się zdąży - ostateczność bo wszystko pokasują (zdięcia)

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #917204  autor: mondeelez
 21 mar 2017, 22:45
witam mam pproblem z t9 moze ktos go rozwiaze naprzykald chce napisac "co" i wyskakuje mi slowo "bo" jak go zmienic na co i jak dodac go do slownika t9
pozdrawiam