DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #893143  autor: tralala
 26 paź 2016, 11:59
od wczoraj jestem posiadaczem LG K10 lte dual sim, mam tam wlozona jakas stara karte z plusa mix4 (chyba z 6 lat ma karta) i nie lączy mnie z internetem. Wlaczylem ,przesył danych' i nic. Zasięg sieci mam 5 kresek na maxa a internetu nie ma, nie ma w ogóle zadnej ikonki, wczoraj mi działalo, to widoczne były nad kreskami zasięgu np 3G, H itd.

P.S. dobra, po 5 min od wlaczenia przesylu danych juz dziala i jest ikonka H albo 3G. czy to normalne, ze potrzebuje tyle czasu? a moze wina lezy po stronie karty? nie lepiej wziac jakis starter karte z obojetnie jakiej sieci i tam sie bawic? doradzi mi ktos?

nie mam tez polaczenia z WIFI, na tym filmiku jest od 50 sekundy po wybraniu dostepu wifi ,,polączony'' u mnie jest tylko ,,zapisano'' i tyle.
 #893146  autor: Sirmark
 26 paź 2016, 12:29
Ciężko powiedzieć. Jak to pierwsze włączenie nowej sieci dla telefonu to może brakować ustawień.
Ale np. ja u siebie zauważam (T-Mobile), że są sytuację, że telefon wypada z usług transmisji danych (znika stosowna ikonka). Robie ON/OFF tryb samolotowy i wraca do życia.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #893147  autor: tralala
 26 paź 2016, 12:45
faktycznie, 1 raz potrzebowalo czasu, tera jak wlaczam/wylaczam transfer ikonka sie pojawia po sekundzie. a co do wifi, zle haslo wpisywalem stad ten problem, tylko irytuje, ze komunikatu nie pokazuje odnosnie zlego hasla.

a jak jest z grami z googleplay, pobralem np finala brave exvius, ktory potrzebuje polaczenia z internetem, co jest dla mnie tragedia, bo nie mam pojecia ile te gry zzeraja, moze mi zabrac 1gb w godzine? albo sa finale platne np 30 pln, mi to pobiera z karty sim czy jak ?