DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #885435  autor: Madi
 01 wrz 2016, 22:40
Witam,
od tygodnia jestem posiadaczem telefonu LG G4 i zastanawia mnie istotna rzecz. Powiedzmy mam baterie w telefonie na skraju wyczerpania. Wobec tego należałoby ją naładować. Więc przed naładowaniem jej, wyłączam telefon i po podłączeniu telefonu do zasilania, czy to gniazdka czy laptopa czy to przez ładowarkę czy sam kabel usb, nie wiem dlaczego ale telefon zaczyna się włączać. Czy tak powinno być ?
Z góry dziękuję za odp.
 #885986  autor: Niezgodna7
 05 wrz 2016, 17:38
Tak, zeby ruszyl proces ładowania musi się częściowo włączyć.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #886054  autor: Madi
 05 wrz 2016, 23:02
Dzięki za odp. natomiast co rozumiesz przez pojęcie częściowo włączyć ?
Bowiem ja rozumiem, iż na całym ekranie ma mi się pojawić tylko obrazek z baterią, że się ładuje. Natomiast telefon włącza się normalnie, następnie proszą o pin i mam dostęp do wszystkiego. A miałem już kilka telefonów i nigdy z czymś takim się nie spotkałem. Więc się zastanawiam czy jest to jakaś usterka czy LG G4 akurat tak ma :shock:
 #886205  autor: fortel
 06 wrz 2016, 19:19
W Opcjach Programistycznych { Android KitKat } jest Zostaw włączony - Ekran nigdy nie będzie gaszony podczas ładowania...widocznie masz tą opcję włączoną.
 #886214  autor: Niezgodna7
 06 wrz 2016, 19:42
Madi, to faktycznie jest coś nie tak, bo powinna być tylko ,,sama bateryjka". A czy ten model tak ma... Uhm..?
*
Co zrobić?
- Poszukać kogoś z tym modelem.
- Sprawdź co się dzieje gdy na włączonym ładuje i wylaczysz fon.
- ładuj sobie gdy włączony - włącz tryb samolotu i tak bedzie ok.
- zaletą jest to, że możesz kontrolować napiecie baterii i ustawiać alarm, by zbyt dlugo nie trwalo ładowanie.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #886227  autor: damilio
 06 wrz 2016, 20:09
Witam, również posiadam Lg G4 , mam go od nowości kupiony w sklepie. U mnie też podczas ładowania na wyłączonym telefonie sam się włącza. Myślę, że ten typ tak ma.
Pozdrawiam
 #886265  autor: Madi
 06 wrz 2016, 21:55
damilio - to trochę mnie uspokoiłeś, dzięki :)
Natomiast jeżeli też posiadasz G4 to "powiedz" mi jeszcze czy jest możliwość zrobić zdjęcie czarno-białe ? Nigdzie nie widzę żadnej takiej funkcji.
 #886301  autor: Niezgodna7
 07 wrz 2016, 00:53
Opcje - Color efekt - mono

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #886389  autor: damilio
 07 wrz 2016, 16:38
Madi - ja zdjęcia czarno białe uzyskuje poprzez edytowanie zdjęcia. Innej funkcji w tym aparacie raczej nie ma, no chyba że doinstalujesz sobie inną aplikację z aparatem poprzez sklep.

Pozdrawiam.
 #886394  autor: Niezgodna7
 07 wrz 2016, 17:14
Bez przesady, powinno być w opcjach, a jak nie, to edycja i b/w
:-)

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis