DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #871406  autor: evelaajn
 13 cze 2016, 14:12
Cześć.
Jakiś czas temu mój telefon LG G3s wpadł mi do wody. Szybko go wyjełam, wysuszyłam itd.
Niestety, jest zepsuty, problem tkwi na pewno w tym, że woda go uszkodziła, to wiem.
Wszystko działa w telefonie sprawnie, oprócz tego, że po włączeniu telefon się zawiesza po kilku sekundach, pojawia się "proces system nie odpowiada" i już nic nie da się zrobić. Wiem, że działa na pewno dotyk, ale nie wiem co się tak naprawdę z nim stało. Kiedyś udało mi się dotrzeć do resetowania systemu i przez minutę działał jak nowy, ale później znowu to samo.
Mam 3 pytania.
1.Ile telefon jest warty(zepsuty), po 1,5 roku użytkowania, szybka jest bez rysek z tyłu troszeczkę na obudowie są ryski, ale lekko widocznie, ogólnie dobrze utrzymany.
2.Ktoś orientuje się ile kosztuje naprawa i czy w ogóle opłaca się go naprawiać?
3.Czy może jest sposób na naprawienie go samej?
Dziekuję z góry za odpowiedzi.