DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #870372  autor: damon9911
 07 cze 2016, 21:36
Witam. Jestem posiadaczem koreańskiej wersji Lg g2, czyli F320k. Chce zainstalować na nim system cloudyg2 3.3, ale uprzednio muszę zainstalować recovery. Znalazłem specjalną aplikację do instalacji TWRP na moim modelu z androidem 5.0.2 Lollipop, po pobraniu i instalacji wyświetla sie aplikacja Autorec, przydzielam roota i próbuje flashować TWRP klikając w przeznaczony do tego przycisk w formie lizaka, ale niestety nic się nie dzieje. Próbowałem znaleźć inne recovery dla mojego telefonu ale na nic nie trafiłem. Dodam jeszcze, że aplikacja w wersji dla Kitkata działa, ale nie wiem czy mogę instalować recovery przeznaczone dla starszej wersji systemu. Proszę wiec o pomoc w rozwiązaniu problemu. Z góry dziękuję :D .
 #874709  autor: amigo007
 01 lip 2016, 13:44
I właśnie dlatego należy unikać koreańskich wersji LG. Podobne problemy mają ci, co zakupili "w okazji" LG G3 koreańskie.