DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #837092  autor: czesiu_88
 27 lis 2015, 21:24
Witam.
Mam dość nietypową prośbę. Otóż dostałem do naprawy LG C3310, standardowo taśma, jednak telefon miał w rękach już ktoś inny i uszkodził płytę główną na tyle, że na wyświetlaczu nie pokazuje się nic oprócz podświetlenia.

Osobie, która mi go dała zależy bardzo na kontaktach, jednak nie umiem znaleźć nigdzie jak skopiować numery bez użycia wyświetlacza. Szukałem czegokolwiek co pokazałoby mi menu, gdzie kliknąć ile razy i którym klawiszem.

Jeśli byłby ktoś w stanie mi pomóc bardzo proszę.
Jak od momentu włączenia telefonu, klikać odpowiednio klawiszami, aby przejść przez wszystkie komunikaty i skopiować numery z pamięci na kartę SIM.

Pozdrawiam
 #837097  autor: goral2099
 27 lis 2015, 21:47
Próbowałeś łączyć telefon z komputerem kabelkiem? Po zainstalowaniu odpowiednich sterowników i oprogramowania, powinno się udać sczytać kontakty, smsy, fotki itp dane.
 #837101  autor: goral2099
 27 lis 2015, 22:26
A Bluetooth to cudo ma? Można próbować łączyć się bezprzewodowo zamiast kabelkiem.

Po namyśle krótkim: To jednak głupi pomysł - ze zbitym wyświetlaczem będzie się ciężko połączyć. :D

Kiedyś używałem jakiegoś Samsunga klawiszowego, ze zbitym wyświetlaczem, jako modemu podłączonego do kompa za pomocą USB. Żeby cokolwiek na nim zrobić ściągnąłem sobie instrukcje z mapą menu i tak na ślepo klikając włączałem co chciałem. :D Może i tobie się uda w ten sposób skopiować kontakty na SIM.
 #837157  autor: czesiu_88
 28 lis 2015, 13:35
Heh. Dzięki. Najśmieszniejsze jest to, że dotarłem na tą stronę zanim napisałem na forum, ale nie zauważyłem, że w tej instrukcji jest coś takiego jak to drzewo menu. Mea culpa


Jednak mam mały problem. Przy korzystaniu z instrukcji wiem jak przejść przez menu do kontaktów, jednak problem jest przy tym, która w kolejności jest opcja kopiuj wszystko, o tym nie pisze w instrukcji.
Najłatwiej byłoby, gdyby ktoś posiadał ten model to wtedy łatwa sprawa, mógłbym poprosić o napisanie ile razy i czym kliknąć, a tak to mogę przez przypadek usunąć zamiast skopiować.