DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #823538  autor: barbados12
 16 wrz 2015, 14:56
Siemka, chce kupić telefon lg l9 II, telefon za tą cenę idealny, (max 400 złotych, używany, nowy 570) 8gb rom(tak wiem, 4gb dla użytkownika :D) i 1gb ram, no cud miód :D ale do rzeczy, telefon ma system 4.1 jelly bean, z możliwą aktualizacją do 4.4 kit kat. i tu się zaczynają schody. wszystkie telefony które znajduje na allegro, w odpowiednim stanie i z odpowiednią ceną, mają aktualizacje wykonaną.. ;/ nie chce kit kata bo :brak flasha,( na 4.1 jest, z archiwum adobe, dla mnie flash to podstawa w androidzie, bez flasha telefon traci wieleee :D) nie wiem czemu adobe cofneło wsparcie ;/) okropny wygląd, poza tym będzie zjadać więcej ramu, przez co telefon może sie mulić itp. i zabierze więcej pamięci wewnętrznej. (a dla mnie potrzeba dużo pamięci na gry :P) I teraz pytanie, czy da się jakoś w OFICJALNY (wypad mi z cyanogenem ;d) sposób na cofnięcie do 4.1? bo ofert na ten tele jest mało, bo jest mniej popularny od zwykłej l9 gdzie ofert l9 na allegro jest ponad 100 a l9 II ledwo 30, więc raczej ciężko mi będzie znaleźć tele który ma 4.1 :P

mini sonda: według was lepiej działa na 4.1 czy 4.4? i czy jest jakiś sposób na flasha w 4.4? ( bo do okropnego wyglądu 4.4 jestem sie w stanie przyzwyczaić, a pamięci wewnętrznej zjada coś koło 300mb więcej, więc nie jest to bardzo dużo :P)

ps. mógłby mi ktoś sprawdzić czy gra geometry dash działa na tym tele? bo to moja ulubiona gra, wymiatam tam :D ale na razie mam abstynencje bo aktualnie mam tele z 2.3.6, 170 ramu, katorga istna, nie da sie grać :D