DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #813335  autor: darase
 21 lip 2015, 23:18
Warto czy nie? Oto jest pytanie :)

Wczoraj zaaktualizowałem swoje G2 mini przez wi-fi. Wszystko sprawnie poszło, nie straciłem żadnej aplikacji, nie robiłem ustawień fabrycznych ani innych restartów.

System działa stabilnie :)

Telefon z sieci Play nr softu 20A.

Największy plus to poprawa robienia zdjęć z lampą. Aaa działa teraz Cm locker, który robi zdjęcie osobie która nie zna hasła :D
< ⚫◼ -jest oki, menu wyskakuje przy dłuższym przytrzymaniu kwadratu.
Szkoda że belki zawsze widać, w KitKat na tapecie nic nie było widać.

Dodatkowy plus- aplikacje mogą zapisywać swoje pliki na zewnętrznej karcie pamięci.

Mam zainstalowany Hola luncher i działa super.
Telefon na LTE praktycznie jest zimny.
Więcej wolnego Ram ok 300.

eCoal i nie ma problemu :-)
 #820639  autor: antyfilidor
 01 wrz 2015, 14:22
U mnie wrażenia z przejścia z kk na lollipop wyglądały/ wyglądają tak:

- graficznie ładniejsza, nowa wersja nakładki lg na delikatny +
- odnoszę wrażenie ze tel odrobinę lepiej zarządza energią (bateria na dłużej starcza) ++
- mniej się tnie +++
-- Coś okropnego stało się z pamięcią wewnętrzną telefonu. Po pierwsze- podociągał sporo aplikacji z brandu operatora jak mniemam, których wcześniej nie było. Co prawda część dało się wykasować, ale nie wsyztkie. Po drugie, mimo że zwolniłem 500 MB wolnej pamięci to tel twierdzi że nie ma miejsca aby ściągnąć aktualizacje jakiejkolwiek aplikacji, lub jakąkolwiek nowa aplikacje. Ogromny minus --------

Motorola (cegła) -> Nokia 3510i -> NEC ... -> SE k550i-> Samsung avila-> Lg Vu -> Lumia 920