DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #803320  autor: asia96
 24 maja 2015, 11:26
Witam,
Od prawie miesiąca mój telefon (LG GT540) płata mi figle i prawie wcale nie działa mi panel dotykowy. Działa tylko lewa strona ale tak jakbym dotykała prawej, ale ta wcale nie działa.
Mniejsza z tym.
Sporo rzeczy zapisywałam sobie w notatniku na telefonie, ale niektóre były dość ważne i z racji iż nie mogę się do nich dostać, to czy jest jakaś możliwość skopiowania tego na kartę SD?
Generalnie telefonu nie mogę odblokować, no chyba, że raz na tydzień ale to na chwilę, bo później znów nie działa :)
Ale chodzi o to czy można jakoś to skopiować? Zawsze gdy podłączyłam telefon przez USB do lapka, to pokazywało mi tylko pamięć na karcie SD :)
 #803482  autor: fortel
 25 maja 2015, 15:10
Jest takie forum - aż dziw mnie bierze, że tam nie zajrzałaś - forum.android.com.pl gdzie jest opisane jak zamienić obie pamięci...ale myślę, że w Twoim przypadku będzie to bardzo trudne lub niemożliwe z racji katastrofalnego stanu telefonu.
ps. co Ty robiłaś z tym telefonem ?,rzucałaś o ścianę, topiłaś ?...