Strona 1 z 1

Czy LG F60 posiada folię ochronną

Post:31 mar 2015, 21:22
autor: Margolka184
Cześć mam pytanie czy Lg f60 posiada od nowości folię ochronną nie chodzi mi tu o tą z rysunkami ale czy oprócz tej pod spodem jest druga czy tylko mi się wydaje i dopiero muszę sobie kupić?? :D

Re: Czy LG F60 posiada folię ochronną

Post:10 kwie 2015, 20:02
autor: Blank
Musisz sobie kupić. A to nie będzie łatwe. Za ok. 12-13 zł znajdziesz w teletorium, ale folie te są wbrew pozorom źle dopasowane do telefonu, co znacznie utrudnia poprawne jej nałożenie (nie sugeruj się wycięciami). Kolega mi napisał [e-kolega :D], że kupił 2 folię i za pierwszym razem, sam źle założył, a za drugim specjalnie poszedł do serwisu... gdzie źle ją założono (ku zdumieniu sprzedawców).
Potem kupił na allegro jakąś tanią i bez problemu sam założył.

Ja nie mogę potwierdzić tego. Kupując telefon, od razu zamówiłem folię na Allegro i bez problemu założyłem. Ale na moim egzemplarzu nie było folii pod fabryczną.

PS. Jeśli zamierzasz aktualizować telefon, to z mojego doświadczenia na F60 wynika, że na lizaku, dłużej trzyma bateria, ale za to szybciej kończy się pamięc przechowywania (tak jakby "wyciekała"). Telefon po aktualizacji działa szybciej, płynniej, a przynajmniej mam takie wrażenie.