DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #784885  autor: Kamg
 15 lut 2015, 11:08
Myślę, że tytuł tematu mówi sam za siebie. Od jakiegoś czasu planuję zakup nowego telefonu i firma LG mnie do siebie definitywnie przekonała. Na telefon niestety nie mam zbyt dużo pieniędzy, więc nie stać mnie na najnowsze flagowce. Dlatego moją uwagę przykuł G2 Mini - ładny, tani, dużo ludzi go chwali. Ale z drugiej strony, fajnie byłoby mieć "dużego" G2, który na pewno wystarczy mi na o wiele dłużej. Ale pojawił się problem pieniędzy - nowy G2 jest zwyczajnie za drogi na moją kieszeń, dlatego postanowiłem, że może warto kupić używany. I teraz moje pytanie - opłaca się? Najbardziej martwi mnie tak naprawdę stan baterii. Czy G2 ma tak, że trzyma dużo krócej po jakimś czasie? I czy mimo niezdejmowalnej klapki jest jakakolwiek możliwość wymiany tejże baterii? No, i czy telefon nie będzie wolno chodził?
Z góry bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
 #784893  autor: Alabama89
 15 lut 2015, 11:43
Bierz dużego G2 nawet uzywke, bateria nawet jak intensywnie używany to 2 lata podziała bez spadków a on ma mocna baterie czyli rzadziej ładujesz czyli też mniej ten akumulator cykli ladowan przeszedł prawdopodobnie. Mini ma 1gb ramu to szybko Ci andek będzie mulił. Ten duży G2 naprawdę jest udany, mówię bo sam używam, mam go prawie rok i bez zarzutu. Baterie wymienisz w autoryzowanym serwisie za około 100zl ale masz spokój spokojnie na kolejne 2 lata
 #784906  autor: Kamg
 15 lut 2015, 12:44
Prawdę mówiąc do wszystkiego. Niby i Mini by wystarczył, ale tylko ledwo. Będę na nim oglądał filmy - Mini ma słabszy i mniejszy wyświetlacz, będę grał w gry - Mini ma słabsze podzespoły, będę okazjonalnie nagrywał filmy/robił zdjęcia - G2 ma lepszy aparat. Ale przede wszystkim telefon musi mi wystarczyć na jak najdłużej. I nie denerwować mnie. Mój obecny telefon zacina się bez przerwy i denerwuje mnie tak, że już nie wytrzymuję. Jeżeli mini ma się zacinać, to wolę wydać trochę więcej na G2