DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #784535  autor: Anthrax
 13 lut 2015, 19:02
Witam!

Od kilku dni zmagam się z dość irytującym problemem dotyczącym aplikacji google. Mianowicie, kiedy chcę wzbudzić ekran i naciskam środkowy przycisk pod ekranem, niemal bez przerwy "wita mnie" aplikacja google.
Wcześniej nigdy nie pojawiała mi się ta aplikacja, nawet gdy przytrzymywałem wspomniany przycisk. Teraz dzieje się to losowo, niezależnie do tego, czy przycisk przytrzymam, czy szybko nacisnę. Ktoś wie, jak rozwiązać ten problem?

Na marginesie, czy u kogoś z Was pojawiają się dziwne komunikaty o rzekomych "wirusach" podczas normalnego przeglądania stron www? (przeglądarka Chrome, na bieżąco aktualizowana).
 #784542  autor: Niezgodna7
 13 lut 2015, 20:26
Jak taka upierdliwa - odszukaj ją.
Ubij /wyłącz /Odinstaluj.
Trzy - to ostateczność.
PS. Tak, ja mam same wirusy - czasem tak się wpada w jakieś g...
 #784572  autor: best
 14 lut 2015, 00:00
Może przez przypadek włączasz Google Now poprzez przeciągnięcie od samego dołu ekranu w górę? Bo u mnie czasami się tak dzieje.
Co do komunikatów. Po prostu kiepskie reklamy :D.
 #784626  autor: Anthrax
 14 lut 2015, 10:10
Best, bardzo możliwe, na wszelki wypadek wyczyściłem całą przeglądarkę (historię, cookies itp.), choć podobno to wina stron (coś się do nich przyczepia i przekierowuje na dziwaczne strony).
Do Calm7. Problem rozwiązany - aplikacja odinstalowana całkowicie - problem zniknął.
Dzięki za porady!
Temat, myślę, można zamknąć.
 #784830  autor: best
 14 lut 2015, 23:22
Jak wyczyściłem pamięć podręczną, to od razu mam 200 MB wolnego miejsca więcej, więc w razie malej ilości miejsca czasem się przydaje :D