DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

#784150  autor: kubako
 11 lut 2015, 15:44
Mam problem z moim LG L7 II z pamięcią. Przy aktualizacji aplikacji, a także np. przy wysyłaniu maila z systemowej apki sparowanej z MS Exchange pojawia się komunikat o braku pamięci. Muszę wówczas puścić czyszczenie przy pomocy Clean Mastera. Dotychczas to wystarczało, ale ostatnio nawet to nie pomaga i nie mogę zaktualizować apek...
Wiem, że P710 to nie jest jakiś super hiper maszyna, ale ja też nie mam wielkich wymagań. W chwili obecnej oprócz systemowych mam zainstalowane następujące aplikacje:
Busin
    ess Calendar
    Chrome
    Clean Master
    Dysk Google
    Facebook
    Feedly
    Filmweb
    Hangouts
    INGMobile
    Mailbox
    Mapy Google
    Menadżer stron FB
    Meteo
    mobileMPK
    mPay bilety
    Pocet
    Polskie Radio
    Yanosik
    Youtube
    mBank
To co mogłem wywalić z systemowych to wywaliłem, inne wyłączyłem, żeby chociaż się nie powiększały przez aktualizacje. Jeszcze niedawno miałem też FB Massangera i MS Office'a ale wywaliłem żeby odzyskać nieco pamięci (pomogło, na dwa tygodnie...).

Macie jakieś pomysły coby tu poradzić (oprócz zakupu lepszego telefonu, co w najbliższych tygodniach nie jest możliwe)?