DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #777505  autor: salamandra
 13 sty 2015, 00:19
Witam!
Od dłuższego czasu mam problem z pamięcią wewnętrzną. Telefon zawiera kilka ściągniętych przeze mnie aplikacji, ale zostały przeniesione one na kartę sd 16GB (została zakupiona z myślą o rozwiązaniu problemu, jednak on nie zniknął). Wszystko co się dało zostało przeniesione na karte sd.

Cały czas widnieje informacja 'kończy się pamięć przechowywania. Niektóre funkcje systemowe, takie jak synchronizacja, mogą nie działać poprawnie. Spróbuj zwolnić miejsce kasując lub odpinając elementy, takie jak aplikacje lub treści multimedialne'.

Włączając aplikacje np Notatnik wyskakuje Ogłoszenie że potrzebna jest aktualizacja, więc chce kontynuować to działanie po czym wyskakuje wiadomość 'Niewystarczająca ilość wolnej pamięci, aby uruchomić aktualizacje aplikacji. Zwolnij pamięć i spróbuj ponownie'

Jeszcze raz powtórzę, że wszystko co się dało (tak myślę) zostało przeniesione na karte sd.
Bardzo proszę o pomoc!!! :( :( :(