DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #763615  autor: parcu3
 17 lis 2014, 17:57
Witam.
Od mniej więcej półtora miesiąca jestem posiadaczem telefonu LG L65. Przez cały ten czas, aż do wczoraj wszystko było w jak najlepszym porządku. Telefon przy średnim użytkowaniu wytrzymywał około 2 - 3 dni. Przed wczoraj wieczorem go naładowałem, gdy bateria doszła do 100% odłączyłem go i odłożyłem na biurko. Wstaje rano, patrze a tam 50%. No WTF? :D Przez całą noc nawet razu nie miałem go w dłoni. W zużyciu baterii najwięcej % miała aplikacja "Usługi google play". przez 10 minut bateria spadła do 40%. Aplikacji tej nie dało się normalnie wyłączyć, trzeba było odznaczyć jakąś opcję w ustawieniach. Po jej wyłączeniu bateria od 7 rano do teraz (17:05) spadła od 40 do 29%. Co mam teraz zrobić? Bo gdy ją włączę to bateria leci w kilka godzin, za to bez niej nie mogę normalnie używać telefonu bo większość aplikacji po prostu nie działa. Wyskakują non stop komunikaty "aplikacja xxx wymaga włączenia aplikacji Usługi google play"...

2 pytanie. Te aplikacje google + są w ogóle do czegokolwiek potrzebne? Bo telefon sam naściągał mi jakichś aktualizacji, aplikacji typu "muzyka google +" "filmy google +" itd... Wszystkie te które się dało pousowałem, ale zostały one w "menu -> ustawienia -> ogólne -> aplikacje, zakładka "wyłączone" i nie moge ich do końca usunąć mimo że mają 0 B. Da rade to zrobić w jakikolwiek sposób?

3 pytanie. Jak rozróżnić aplikacje które są bardzo ważne i potrzebne od tych syfiastych i w jaki sposób je usuwać? Bo jak pisałem wyżej to mój 1 telefon z androidem. Wcześniej miałem symbiana.

4 pytanie. Do czego służy aplikacja "OrangeCust"? Bo przez przypadek ją wyłączyłem i nie mogę jej w żaden sposób ponownie włączyć. Nie działa mi także internet (mam telefon na kartę, 0 zł od 3 dni (skończyła się ważność środków) ale z 1 GB internetu wykorzystałem może z 400 mb i przedwczoraj internet jeszcze działał.[orange free na karte] Czy te problemy są skutkiem wyłączenia tej aplikacji?
A do czego służy aplikacja "Usługi orange"? W opcjach waży ona 0 B, a jej menu to czarne tło z opcjami moje usługi, rozrywka, informacje, payback, wybierz numer".

Na razie tyle. Jak coś sobie przypomnę, to dopiszę. Z góry dzięki za pomoc, jeśli pomyliłem działy, przepraszam. :D