DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #760949  autor: NorDez
 06 lis 2014, 00:49
Witam wszystkich!
Ma ktoś radę jak włączyć WiFi na liveboxa ? Wpisuję klucz sieciowy jako hasło i za każdym razem nie uznaje hasła. W opcjach liveboxa kombinowałęm co mogłem i nic z tego.
Dodam że korzystam z liveboxa poprzez WiFi i kartę sieciową oraz w starym telefonie Nokia N8 po wpisaniu klucza nie było problemów, to samo z laptopem.

 #760952  autor: darek638
 06 lis 2014, 02:10
Spróbuj wejść w ustawienia zaawansowane wifi.

Nigdy więcej Play.

 #760980  autor: NorDez
 06 lis 2014, 09:06
darek638 pisze:Spróbuj wejść w ustawienia zaawansowane wifi.
A jak myślisz ? Czy pisałbym cokolwiek gdy nie sprawdziłem wszystkich dostępnych możliwości ustawień, haseł itp. ?
Tak się zastanawiam czy we właściwym dziale zadałem to pytanie, bo sądzę że to wina oprogramowania Android w tym telefonie, a nie sprzętu. Ponieważ problem ten opisałem na 2 czy 3 forach i nigdzie nie otrzymałem odpowiedzi to może należy iść do serwisu LG ?
Jak zrobić root tego modelu telefonu, może to by coś dało ? Może ktoś da linka z opisem tej procedury ?