DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #758339  autor: Snow
 25 paź 2014, 18:27
Cześć,

Szukałem jakichś opinii o tym modelu ale niewiele znalazłem. Czy ktoś z Was miał w ręku ten telefon i mógłby podzielić się wrażeniami z użytkowania? Z tego co widzę, to jest on podobny do LG L Fino; ma nowszy procesor i LTE, ale za to 5Mpx aparat zamiast 8.
 #775027  autor: fonsz
 03 sty 2015, 16:12
autor raczej nie czeka na opinie ale napisze żeby inne osoby miały ją na przyszłość :D
A więc tak.Telefon jest dobrze wykonany,przedni panel jest z dobrego szkla(nie wiem czy to gorilla ale napewo jakies nieeysujace sie).Telefon wydaje się cięńszy niż naprawde jest.System prawie nie zaśmiecony niepotrzebymi apkami.Chodzi płynnie bez zwieszek.Aparat robi wmiare przyzwoite zdjęcia.Dzwiek na dobrych słuchawkach jest słaby ale jak zainstalujemy jakis inny odtwarzacz ze sklepu i ustawimy basy to gra bardzo dobrze.Szkoda,że LG nie pokusiło sie wgrac jakiegos odtwarzacza,jest tylko google muzyka,która według mnie jest jednym z najgorszych odtwarzaczy jakie ujrzały światło dzienne.