DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #753070  autor: yellowman
 01 paź 2014, 14:01
Cześć! Dziwna sprawa z moim LG L90. Od jakiegoś czasu jak w aparacie klikne migawke to jest dzwiek zrobienia zdjecia a nastepnie wtedy kiedy zdjecie sie powinno zapisac i aparat powinien byc gotowy do zrobienia kolejnego zdjecia to zamiast tego aparat sie wylacza i wywala do glownego pulpitu. Kiedy po chwili znowu wlacze aparat i klikne na podglad zeby zobaczyc czy jest to zdjecie to klops! Zdjecia nie ma!

Restart telefonu co prawda pomaga ale za jakis czas znowu problem sie pojawia a nie chce ciagle telefonu restartowac.

Jest jakies inne rozwiazanie?

 #753077  autor: bazooka
 01 paź 2014, 14:18
Przywrócenie ustawień fabrycznych (master reset) :?:

Gdzie aparat zapisuje zdjęcia :?: Czy na kartę pamięci :?: Jeśli tak - może format karty coś pomoże :?:

 #753086  autor: sinner84
 01 paź 2014, 15:11
A robisz zdjęcia fabryczną aplikacją czy alternatywną z Google Play?

Jeżeli fabryczną to zrób tak jak ktoś wyżej napisał. Najpierw format karty SD a jak nie pomoże to hard reset.

 #753141  autor: yellowman
 01 paź 2014, 21:11
Dzięki za odpowiedzi. Karty pamięci nie posiadam a zdjęcia robię aplikacją fabryczną. W takim razie jeżeli problem będzie się wciąż powtarzał to będę musiał faktycznie zrobić ten reset. Zobaczę jak się sytuacja rozwinie. Pozdrawiam!

 #753153  autor: darase
 01 paź 2014, 22:13
Nie masz karty?
Może już miejsca brakuje na zdjęcia w telefonie.

eCoal i nie ma problemu :-)

 #753184  autor: bazooka
 02 paź 2014, 07:23
darase, Android powiadamia o takim stanie wyskakującą u góry ikonką, ale można jeszcze sprawdzić.

 #753289  autor: darase
 02 paź 2014, 15:58
Przypomniałem sobie że mam tak samo z aplikacją 8bal pool ale mi brakuje pamięci Ram,po funkcji Reboot apka działa i pokazuje ponad 200MB wolnego.
Gdy wyskakuje do pulpitu to mam wolne tylko 50MB.
Dziwna sprawa bo w uruchomionych aplikacjach są dwie jakieś usługi.
Wszystko niepotrzebne mam zamrożone, nawet sms-y i telefon nie wspominając o usługach google a i tak gdzieś Ram znika.

eCoal i nie ma problemu :-)