DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #749325  autor: radom46
 16 wrz 2014, 14:08
Właśnie zastanawiam nad tymi telefonami i mam dylemat G2 czy G3. Z tego co czytam i z własnych testów w modelach wystawowych stwierdzam że G3 strasznie się grzeje. Wystrczy zrobić kilka zdjęć by już odczuć bijące ciepło dla porównania w G2 przy zrobieniu podobnej ilości zdjęć czegoś takiego nie ma, podobnie jest przy dłuzszym użytkowaniu ale to jest już wina ekranu QHD. Co zauważyłem w G3 w telefonach wystawowych nie mogłem włączyć lampy przy robieniu zdjeć - nie wiem czym to jest spowodowane a zdjecia G3 robi dużo wolniej. Pomiedzy jednym a drugim zdjeciem telefon musi sie namyślić.
Moim zdaniem G2 jest wydajniejszy i na chwile obecną lepszy od G3, ma jednak jedną dużą wade jak dla mnie (może sie myle, jak tak to wyjaśnijcie) brak wymiennej baterii. Tak tak wiem że można to jakoś zrobić ale watpie żeby wiekszość użytkowników miała odwage grzebać samemu w takim telefonie żeby wymienić baterie. Stad moje pytanie czy nie uważacie to za duży problem? Co jeżeli po jakimś czasie bateria odmówi posłuszeństwa a wiadome że ona się zużywa. Po około roku czy dwóch telefon bedzie niewiele warty.
Ile wytrzymuje telefon po pełnym naładowaniu przy umiarkowanym użytkowaniu i czy ktoś ma informacje jaką ilość cykli wytrzyma bateria?

 #749545  autor: radekpatyczek
 17 wrz 2014, 10:59
Sam jestem bardzo ciekaw. Podbijam!

 #749821  autor: radom46
 18 wrz 2014, 15:00
chyba jednak się nie dowiemy...