DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #745217  autor: pablo642
 31 sie 2014, 21:15
Witam. Pytanie jak w temacie, który telefon polecacie chodzi mi o szybkośc, wytrzymałość, jakośc wykonania, który jest bardziej wadliwy, żywotnośc baterii, co wiecie na ich temat. Z góry dzięki :D

 #745420  autor: Miro090
 01 wrz 2014, 16:30
Osobiście nie decydowałbym się już na starszą G II kiedy można pomyśleć G III-ce.
Pojemna bateria, sam telefon bardzo szybko się nie wypala. A do tego jest wymienna więc można mieć więcej niż jedną ;)

 #745678  autor: pablo642
 02 wrz 2014, 12:04
Tylko, że LG GIII kosztuje trzy razy wiecej, a ja szukam czegoś tanszego :D
:o
 #745997  autor: Wiksa11
 03 wrz 2014, 16:26
pablo642 pisze:Witam. Pytanie jak w temacie, który telefon polecacie chodzi mi o szybkośc, wytrzymałość, jakośc wykonania, który jest bardziej wadliwy, żywotnośc baterii, co wiecie na ich temat. Z góry dzięki :D
Posiadam G2 Mini od 2 tygodni i jak na razie wszystko jest w porządku, a jeśli chodzi o konkrety:
Szybkość - wszystko działa płynnie, bez żadnych zacięć. Fifa14 śmiga aż miło (jedynie telefon się wtedy trochę nagrzewa i bateria szybko schodzi)
Wytrzymałość- nie testowałem :) telefon nie wygląda na jakiś bardzo kruchy, no ale na super wytrzymały również.
Wykonanie- pierwsza klasa.
Bateria wystarcza mi na spokojnie na cały dzień intensywnego użytkowania przy stale włączonej obsłudze danych.
M2 trochę klocek i gdzieś tam na tym forum czytałem, że ma kiepski wyświetlacz.

Orange - sieć Januszy.

 #747243  autor: xxjanosik
 08 wrz 2014, 18:27
Wiadomo że lg g2 mini