DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #739135  autor: Rapczer
 09 sie 2014, 17:30
Witam , mam następujący problem z moim tel . Dotychczas miałem wgrany cyan 11 z andr .4.4.4 pobrany stąd http://forum.android.com.pl/f764/cyanog ... al-360584/ . Z racji tego że był trochę zbugowany postanowiłem wrócić do wcześniejszego andr 4.4.2 także cyan 11 . Jednakże ten soft wgrałem przez recovery TWRP Recorvery . Po restarcie telefonu ukazał mi się komunikat Type password to decrypt storage w którym miałem podać jakieś hasło . Postanowiłem zrobić hard restet . Po tym zabiegu wyskoczył bootloop na logu LG . Próbowałem odzyskać awaryjnie oprogramowanie przez Lg Mobile support jednakże pasek dochodzi do 15 % i wyskakuje komunikat bym podłączył telefon do usb mimo że jest już podłączony . Nie wiem co dalej mam robić by telefon powrócił do świata żywych .Jedynie co mogę zrobić to wejść w tryb fast-boot jednakże nie wiem co dalej .


Bardzo proszę o pomoc !!!

 #739282  autor: bartoszek534
 10 sie 2014, 14:16
wipe data/factory reset, jeśli nic nie da to flash, ja się z moja defy w to bawilem miesiąc, w końcu wstała.
i jak juz, to weź oryginalny cm11 nightly i aktualizuj przez ustawienia, tam drobne poprawki wychodzą CODZIENNIE.