Strona 1 z 1

[KP235] Proszę czekać przy SMS

Post:07 cze 2009, 11:31
autor: Rafik14
Witam :)
Jakieś pół roku temu dziadek kupił telefon w Mobil Kingu telefonem LG KP235.
I od początku kupienia interesowało mnie dlaczego po wejściu w zakładkę SMS i daniu np. opcji pokaż Skrzynke odbiorczą pisze proszę czekać. Tak samo to występuje przy napisaniu sms. Włożyłem swoją kartę i nadal to samo występuje.
Jest na to jakaś rada ?

Post:07 cze 2009, 11:34
autor: kowcio
Rafik14 pisze:Jest na to jakaś rada ?
Ile wiadomości jest w skrzynce? Sprobuj ją opróżnić całkowicie i zobacz czy będzie telefon sprawniej działać... Możesz też spróbować przywrócić go do ustawień fabrycznych. Aczkolwiek ten telefon z natury nie jest do końca udany, bo sam z siebie potrafił mocno zamulać :?

Post:07 cze 2009, 11:38
autor: Rafik14
Jak dobrze pamiętam jest 15. Ale już przy pierwszej wiadomości SMS to się pokazało. Dzisiaj będę mieć telefon przy sobie to będę kombinować.
Czy uwzględną mi reklamację ??

Post:07 cze 2009, 18:27
autor: yagi
1. Nowy soft.

2. Tak sie dzieje jak telefon sie uruchamia. Potem powinno to ustapic. Dlatego polecam nowy soft...

Post:06 wrz 2009, 10:20
autor: st0larz
A że tak zapytam skąd wziąć ten nowy soft?? Szperałem chwile przez wujka Googla i nic nie znalazlem:/

Post:06 wrz 2009, 15:20
autor: kowcio
st0larz pisze:A że tak zapytam skąd wziąć ten nowy soft?? Szperałem chwile przez wujka Googla i nic nie znalazlem:/
Oddaj go w ramach gwarancji do serwisu. Jeśli jej nei posiadasz, to idź do komisu i wgrają Ci- myślę, ze to drogie nie będzie, 20-30 PLN powinno kosztować. Chyba, że do tego LG ciężko się wgrywa oprogramowanie, to może więcej kosztować.