DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #34119  autor: Hawkmp
 11 gru 2005, 12:16
Hej, jak się zmienia dzwonek w LG 3300? Wchodze w profile przestawiam na dzwonek nr 2, a i tak dzwoni dzwonkiem nr 1.Czy cos robie nie tak?
Ostatnio zmieniony 12 sie 2006, 23:59 przez Hawkmp, łącznie zmieniany 1 raz.

 #34189  autor: Frasio
 11 gru 2005, 16:42
Może zmieniasz to w złym profilu. ;)

Obrazek

 #34314  autor: piotrz
 11 gru 2005, 20:10
nie miałem nigdy na dłużej eldżika, ale może ta osoba, która dzwoni ma wpisany w kontakcie ten stary dzwonek? (chodzi mi o to, że np. dla mamy ustawiłeś ten stary dzwonek i jak ona do Ciebie dzwoniła, to telefon zagrał ten, który jest przypisany do mamy. :wink: )
 #38940  autor: super_electric
 30 gru 2005, 13:13
[quote="Hawkmp"]Hej, jak się zmienia dzwonek w LG 3300? Wchodze w profile przestawiam na dzwonek nr 2, a i tak dzwoni dzwonkiem nr 1.Czy cos robie nie tak?[/quote]

:roll: no iwesz... spróbuj tel . zrestrtować i ponowić . Być może piotrz ma rację :?: :? [radzę spróbować jego rozwiązanie w/w zagadnienia ] . Jeśli się nie powiedzie - spróbuj ustawić jeszcze jakiś inny dzwonek (np . ostaaatniiiiiii na liście :) ) . Nie dało rezultatów :?: :!: Zrób tak - - :arrow: wgraj nowy software ( w Mpunkcie nie powinni zabulić wiexcej jak 30 zetow :) ). Tyle . Pozdrówa , happy new year & szampańskiej zabawy ... od super_electrica :!: :!: :wink:
 #49974  autor: Kropek
 30 sty 2006, 15:14
Masz jeszcze jedną opcję.Ja też miałem taki problem.Spróbuj zmienić dzwonek we wszystkich profilach na taki sam.Jeżel zadziała(a powinno) sprawdż w jakim profilu w twoim telefonie jest np.mama.Jeżeli jest w profilu (nazwa zmyślona) rodzinka to sprawdź jaki dzwonek ma ten profil jeżeli np.(tytuł również zmyślony)Czarna komóreczka :) to zmień go na taki jaki chciałbyś słyszeć gdy dzwoni twoja mama :)