DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #1120775  autor: ma_ko
 25 sie 2021, 12:59
Od dziś rana ma taki problem z moim LG V40 że nie mogę nigdzie zadzwonić - cisza w słuchawce i pisze "wybieranie". Dodzwonić się do mnie też nie można bo jest komunikat że numer zajęty. Co najdziwniejsze SMSy i MMSy działają jak gdyby nigdy nic.

Sieć Mobile Vikings korzysta chyba z anten PLAY

Zasięg pełny, próbowałem wyłączać i włączać telefon, wifi calling i jakieś inne opcje i nic…

Kupiłem starter z plusa włożyłem do telefonu i to samo więc raczej wina telefonu. Moja karta w innym telefonie działa OK. Wie ktoś może co to może być. Telefon nigdy nie był rozbierany ani naprawiany. Stało się to z dnia na dzień. Chciałem oddzwonić rano w odpowiedzi na smsa i nie mogłem
 #1120922  autor: Czitos
 28 sie 2021, 16:37
U mnie to samo. Internet z sieci komórkowej, sms i mms działają. Przy połączeniach wychodzących jedynie "Wybieranie" i brak sygnału, a przy przychodzących odrzuca dzwoniącego że zajęte.

Telefon w sieci Nju Mobile ale problem nie występuje na innym telefonie i występuje na LG mimo zmiany karty SIM innego operatora.
 #1120932  autor: rsig
 28 sie 2021, 19:39
Też mam smarka LG, ale u mnie problemu nie ma. Choć fakt że ostatniej aktualizacji Google jeszcze nie instalowałem, wisi od kilku dni w oczekujących (nie mam włączonej autoaktualizacji, właśnie żeby uniknąć takich problemów).
W każdym razie wygląda że to chyba tylko lokalny problem polskich LG-ków, bo odpytanie Google w tej sprawie owocuje linkiem właśnie do tej tu dyskusji, w USA chyba nic o tym nie wiedzą (a tam LG są popularne).
 #1120982  autor: Tesseract
 30 sie 2021, 01:30
@Kolo91
Żeby odinstalować aktualizację aplikacji "Google":
1) Wchodzisz w Ustawienia -> Aplikacje i powiadomienia -> Informacje o aplikacji
2) Wyszukujesz alfabetycznie aplikację "Google" i klikasz na nią (to ta co ma w logo "G")
3)W prawym górnym rogu masz trzy kropki i tam jest opcja "Odinstaluj aktualizacje"
 #1121029  autor: rsig
 30 sie 2021, 23:27
Jak odinstalowaliście aktualizację Google'a to przyszło od operatora info o numerach które próbowały się do was dodzwonić w czasie jak nie mieliście połączenia? Pytam na przyszłość, gdyby kiedyś się to powtórzyło (i tym razem bym się "załapał"), a czekałbym na ważny telefon.