DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #1069204  autor: Avenged90x
 07 kwie 2019, 15:25
Witam

Dzisiaj chciałem wyjąć szyfladkę / ramkę z kartami, aby zmienić kartę micro sd na inną i standardowo włożyłem kluczyk oryginalny, ramka wysunęła się lekko, choć w sumie mniej niż zwykle no i próbowałem ją wyjąć ale była solidnie zaklinowana.. Zdziwiłem się, bo nigdy nie miałem z tym problemów.. telefon mam od prawie roku i zawsze wychodziło wszystko idealnie. Próbując dalej wyjąć szufladkę wiidziałem, że karta micro sim blokuje się i nie chce wyjść, więc stety albo niestety użyłem nieco więcej siły i wyciągnąłem ramkę trzymając również za kartę micro sim. Wyszła ale bez cienkiego fragmentu ramki wokół karty micro sd.. Jeden patyczek udało mi się wydobyć (też łatwo nie było) ale pozostały poprzeczny fragment został głęboko i siedzi tak mocno, że nie da się go ruszyć.. a nie chcę tam zbyt mocno ingerować/grzebać żeby nie pouszkadzać czegoś jeszcze brdziej. No i nietety teraz ta ramka niecała wchodzi z kartą sim ale karty sim nie czyta :(..

Co teraz? Podlega to pod gwarancję ? Pewnie nie.. Choć wg mnie to nie moja wina, że ramka sie zaklinowała.. Karty oryginalne, micro sim japońskiej firmy 64 gb, nie sądzę, żeby to była wina karty. Czy droga będzie ew naprawa serwisowa jeśli gwarancja tego nie uwzględni ?

Miał ktoś już taki problem?

Obrazek