DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #1057131  autor: osking
 26 lis 2018, 12:09
Witam, pytanko odnosnie tego telefonu i FRP, wymienilem sie z tesciem na telefony, zrobilem factory reset i nie moglem sie zalogowac przez FRP, takze oddalem mu go zeby sie do niego zalogowal, po czym ja sie zalogowalem na swoje konto, nastepnie usunalem jego konto. Jedyne konto w zakladce "Uzytkownicy i konta" to moje ale kiedy wejde "Uzytkownicy i konta " --> "Uzytkownicy" to jest jego konto ktore jest "Adminem" i w zaden sposob nie moge tego usunac. A po resecie telefonu automatycznie wskakuje mi na jego profil "Admina" musze wtedy recznie zmienic na moj. I teraz moje pytanie czy jak zrobie tego hard reset teraz to ten telefon "zapamieta" moje konto, jako ze jest juz na tym uzadzeniu? Tesciowy za granica mieszka takze jak zresetuje i sie zalogowac nie bede mogl na moje konto to jestem bez telefonu... dzieki z gory za pomoc
 #1057913  autor: Morvius
 02 gru 2018, 02:19
Hard reset wyczyści w pełni telefon z obu kont i przywróci telefon do stanu, jak przy pierwszym uruchomieniu po jego zakupie. Szkoda, że nie zrobiłeś tego od razu, miałbyś problem z głowy.

Klasyczny obserwator wątku.