DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #1027069  autor: Nerko
 18 paź 2018, 20:28
Od jakiegoś czasu mam problem z ładowaniem telefonu. Podłączam ładowarkę i telefon się ładuje, ale gdy wykonam jakikolwiek ruch telefonem to przerywa ładowanie. Jak zostawię telefon podłączony do ładowarki to zwykle się ładuje, ale czasami przerywa nawet jak nie ruszam telefonem.
Przy oryginalnej ładowarce z quick charge problem jest dużo większy. Przy ładowarce z Lenovo dużo rzadziej pojawia się problem.
Jakieś pomysły czym to może być spowodowane?
 #1027074  autor: Eragon
 18 paź 2018, 20:41
Stawiam na 70% luzy na złączu usb. Po prostu ekhm... dziurka od wsadzania i wysadzania się wyrobiła ;) Luz, mam to samo teraz ze swoją Mi5 - nic na to za bardzo poradzić nie można poza wymianą złącza. Lekko ruszę telefonem to kabel...potrafi nawet wypaść hahaha (co do samego telefonu, wszystko działa oczywiście).

Pozostałe 30% to problemy natury ładowarkowej. Ale skoro przy dwóch występuje ten problem... to chyba opcja pierwsza.

:smt006
 #1027566  autor: f0ku5
 20 paź 2018, 12:35
A sprawdzałeś, czy powodem nie jest kurz w... dziurce? ;)