DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #1056455  autor: Dodo84
 23 lis 2018, 07:50
Witam,
Czy jest w naszym gronie ktoś kto miał LG G4 a ma teraz LG G7? Interesuje mnie czy warto zmieniać moją poczciwą G4 na G7. Który z tych telefonów ma lepszy aparat? czy znacząco różni się prędkość działania telefonu, który dłużej działa na baterii? ( na początku moja G4 na wyświetlaczu pracowała około 3 godziny a teraz półtorej godziny na ekranie to sukces).
Czy HD Voice działa w Lg G7 w GSM każdej sieci bo np moja G4 HD Voice w GSM ma tylko w T-mobile i Plusie.
 #1061307  autor: Dodo84
 03 sty 2019, 10:58
Jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości takie jak ja podpowiem wam, że kupowanie nowszych LG mija się z celem. Lepiej dopłacić i wziąć Samsunga. Co generacja to telefony gorsze. G4 pomimo upływu lat jest nadal lepszym zakupem niż G7. Aparat nie wiele lepszy od G4 ale reszta na minus. Brak HD Voice w GSM, gorszy mikrofon do rozmów, brak wielopunktowego autofucusu i stabilizacji zdjęć. Absolutnie nie polecam. Napisałem zgłoszenie do LG odnośnie brak wsparcia HD Voice dla GSM i to jest odpowiedź jaką dostałem:
"Uprzejmie informujemy, iż usługi typu HD Voice i VoWifi są usługami operatorskimi i są umieszczone w nakładce operatorskiej ( brand). Informujemy iż telefon z wolnego rynku nie będzie posiadać wbudowanych usług o takich nazwach.
Odpowiadając na drugie pytanie, Aparat w telefonie G7 jest finalną wersją lecz mogą pojawiać się w przyszłości różne aktualizacje dodające nowe funkcje. Na dzień dzisiejszy nie posiadamy informacji o rozbudowie aparatu. "
Za takie pieniądze to kpina. Absolutnie odradzam ten model.
 #1079887  autor: Dodo84
 05 wrz 2019, 10:30
Telefon po 9 miesiącach nie wytrzymał mojego użytkowania ( padł głośniczek do rozmów). Pod koniec sierpnia odesłałem go na gwarancję poprzez formularz dostępny na stronie LG (S.B.E) w którym dokładnie opisałem, że nie działa głośniczek do rozmów oraz telefon często gubi zasięg gdzie np taki LG G4 w tym samym miejscu jest zalogowany do LTE z tą samą kartą która na co dzień jest włożona do LG G7. Dzisiaj telefon wrócił do mnie z adnotacją "zaaktualizowano oprogramowanie". Oczywiście telefon jak był niesprawny, tak dalej jest niesprawny. Jakie kroki mógłbym podjąć by wyegzekwować od nich naprawę gwarancyjną? LG z roku na rok staje się coraz gorszą firmą...