DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #1005782  autor: oliwka22
 01 sie 2018, 20:29
witam, gdy podlaczam telefon (samsung j3) do laptopa, aby np. doladowac baterie zawsze wlacza mi się na ekranie laptopa aplikacja zdjęcia microsoft, co jest denerwujące i niepotrzebne dla mnie. jak mogę to wylaczyc, jak to ustawić? z tej aplikacji korzystam ogladajac zdjęcia w laptopie. proszę o porade.
 #1006456  autor: Morvius
 07 sie 2018, 11:30
Jakie oprogramowanie na komputerze?

Klasyczny obserwator wątku.
 #1006869  autor: Morvius
 10 sie 2018, 08:41
Gdybyś miał przykładowo, jakąś inną aplikacje do otwierania zdjęć na PC, mógłbyś wtedy to zmienić. W tym celu trzeba by było użyć prawy przycisk myszy (klikając w dowolne zdjęcie na PC) i z listy wybrać "otwórz za pomocą". Wtedy wybieramy nowy program.

Klasyczny obserwator wątku.
 #1006888  autor: orson_dzi
 10 sie 2018, 10:22
A to nie jest tak, że w telefonie masz ustawioną opcję przeglądania zdjęć po podłączeniu do komputera? Trzeba to zmienić na "Tylko ładowania". Opcja pojawia sie na górnej belce po podpięciu kabla.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)
 #1006911  autor: oliwka22
 10 sie 2018, 12:58
dziekuje za proby pomocy, problem rozwiazany :)
w windowsie 10 - start ustawienia urzadzenia autoodtwarzanie i tu wylaczam te funkcje dla aplikacji zdjecia :)